Aldatmak ...

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.

Hiç aldattınız/aldatıldınız mı ?

Evet
3
43%
Hayır
4
57%

Toplam oy: 7

Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Aldatmak ...

Mesaj gönderen dJ4 »

Evet belki biraz klişe bir soru ama hiç aldattınız mı yada aldatıldınız mı :?:
Kimileri aldatma/altatılmaya aşkın içindeki bir oyun gözüyle bakıyor ama acaba bu aşkın tükendiğine bir işaretmidir yoksa sizde diğerleri gibi mi düşünüyor sunuz :?:
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: At izi it izine karıştı mı bende anında araziye karışırım
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

aldatildim 4 yil once 1 kere allah dusmanimin basina vermesin.
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.
aziZe
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen aziZe »

Esim beni aldattimi bilmiyorum ama ben onu aldattim ve kendi kendimi yedim bitirdim ve sonunda gidip esime söyledim aam yilalr önceydi suan her sey yoludna gidiyor arada ask yok ama bebisimiz var
Kullanıcı avatarı
SeNSiZiM
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SeNSiZiM »

sadece 1 yillik bir iliskim oldu ne aldattim nede aldatildim allah kimseye vermesin cok kotu
[color=#fffff5]][shadow=#ff0088][b][size=159]GiDi$iN SoNuMuN Ba$LaNGiCi oLDu....

SeN GiTTiN, BeN BiTTiM!...[/size][/color][/shadow][/b]
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

insan ancak aldattığını bilebilir..aldatıldığını ise ancak öğrenirse bilebilir.o yüzden aldatılmadım demek bence doğru değil.bende aldatıldığımı öğrenene kadar aldatılmam imkansız diyenlerdendim.ama gördümki aldatılmamak imkansız neredeyse..ama sorsan herkesin kendine göre bir sebebi var..ne farkederki,altdaılmak aldatılmaktır,aldatmak aldatmaktır..nokta!!!
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

sanırım böyle birşey olması için bunu söylediğin kişiyle zaten bişeyleri bitirmiş olman gerekir evet eğer böyleyse zannedersem ona aldatmak denmez fakat değilse karşındaki kişi böyle birşeye nasıl çekimser kaldı anlamak güç demek ki o bişeyleri bitirmiş olsa gerek ...
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Kimi aldattığın önemli bence. Eşi olarak aynı çatıyı paylaştığı insanla arasında yüzlerce km. ruh uzaklığı olan insanlar tanıyorum. Sevmediğin birisini aldatmış sayılmazsın ki. Asıl iğrenç olanı o beraberliği onursuzca sürdürmek ve katlanmak. Gönlün, gözün başka biryerde olduktan sonra durduğun kabahat. Nerede seviliyorsan orada ol ve orada kal. Sevil ve sev. Seven altatmaz. Benim bir kadınım olsaydı bunu yapardım açıkçası ama yaşam bana sevdiğimi alma şansı vermedi...
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Kimi aldattığın önemli bence. Eşi olarak aynı çatıyı paylaştığı insanla arasında yüzlerce km. ruh uzaklığı olan insanlar tanıyorum. Sevmediğin birisini aldatmış sayılmazsın ki. Asıl iğrenç olanı o beraberliği onursuzca sürdürmek ve katlanmak. Gönlün, gözün başka biryerde olduktan sonra durduğun kabahat. Nerede seviliyorsan orada ol ve orada kal. Sevil ve sev. Seven altatmaz. Benim bir kadınım olsaydı bunu yapardım açıkçası ama yaşam bana sevdiğimi alma şansı vermedi...
bazen onursuzlukta lazım hayatta...yazın biraz ağır olmuş.hangi taraf onursuz?????
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

kim olacak. aldatan ve bunu alışkanlık haline getiren, sevenlerine yazık eden... ve hala utanmadan hiç birşey olmamış gibi davranan... onursuzluk lazım değil sarı gelin. şartlar gereği boyun eğmeyi, çaresizliği anlarım ama onursuzlu asla....
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

asla...ve asla....................