Yonetici olmak icin

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
mertten

Yonetici olmak icin

Mesaj gönderen mertten »

Sanatçı olmak ciddi birikim gerektiren bir iştir.
Yeteneğin eğitimle yoğrulması gerekir. Sanatçının kendine özgü olması, sanatıyla kendini ifade edebilmesi, yeteneğinin sınırlarını zorlaması gerekir.

Bir Muhendisin butun hesaplari dogru yapmak zorundadir bir yanlista bir cok insanın hayatına son verebilir.Bunun icin yaptigi hesaplari defalarca kontrol etmek ve riski en aza indirmek ister.

Bir yazar en iyisini bulmak icin devamlı yazar ve yazdıklarını devamlı okur kendi yazmadiklarini da devamli okur,farklı birseyler yapmak ister hayalgucu artı entellektuelisini kullanır hatalarını gormeye calısır kendini duzeltmeye calısır.

ister sanatcı ister muhendis ister yazar olsun hatalarını duzeltmeye calısır.bende belki bir hata yaptım ama bende duzeltmeye calıstım yaptıgım hatalarımı insasnlar devamlı hata yapar ve bu hata duzeltmeye calısır.

Bir marangoz bu dunyaya gelmis en buyuk sanatcıdır cunku hep insanlar icin en iyisini yaratmaya calisir.belki sizce marangozluk sanatcılık degil ama sanatcılarda yeni bir seyler yaratmaya calısmıyormu insanlık icin.biz sanatcı olamasakda marangoz olamasakda heykeltras olamasakta okumaliyiz belki bir seyler yaratamayız ama kendimiz icin birseyler yapmıs oluruz.yaratılmıs olanları okuyup kendimizi gelistiririz en azından.

Forumdaki arkadaslarimizin cogu hatta yonetici arkadaslarimizin cogu bizim yazdigimiz seyleri okumuyor ve okumadan ellerindeki gucu kullanıyor arkadaslar bildiginiz gibi edebiyatta anlatımı guclendirmek icin bazen argoda sayabileceginiz kelimelerde kullanılabilir ama bu kelimeler orda argo anlamda kullanılmıyodur.

Unutmamanız gereken birsey sanatta argo kullanılsada bu ayıp bir sey degildir sanat oldugu icin ordadır sanatsal bir degeri oldugu icin orada kullanılmıstır lutfen bunun farkına varalım.

Nazım Hikmet'ten haberimiz olmadan nazım hikmet siirlerini ben yazdım dememek icin okuyun lutfen.

Ben sair oldum demekle sair olunmuyo ne yazıkki.(lafım meclisten dısarı)

Yonetimden tek istedigim bazı konularda ozgur bırakılmak istedigim sey kufur edilmesi degil kesinlikle ama o siirin icinde kufur geciyosa onun ne anlama geldiginin arastirilmasi sairin ne demek istediginin anlasılmasi.En azından okunması bir kac kez ve ona gore kara verilmesi.En azından iki moderator un yonetiminde olması.Mumkunse ikiside okuduktan sonra karar verilmesi tek kisi hakimiyetinde olmaması herseyin.

Tesekkurler
mertten

Mesaj gönderen mertten »

Yoneticilerin okumasi icin yazmısdım ama pek okuyan yok galiba.Okunmuyacaksa neden boyle bir bolum var.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

Okunuyor merak etmeyiniz. Ayrı yeten bir ilave not, arkadaşlık ve dostluğa önem veren bir ortamda bulunduğumuz için gerek yönetici gerekse kullanıcılar arasında konu dışına çıkacak tüm davranışlardan herkesin kaçınmasını ve ortamı bir sürtüşme, kavga ve laf yarışına sokma çabasından uzak tutmalarını istiyorum.

Konuyla bu dakikadan sonra ilgilenecek olan kişi benim ve gereken neyse o yapılacaktır.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

Bir ilave daha, forum içerisinde bu güne kadar kavgaya müsade edilmedi ve edilmeyecektirde, her kim olursa olsun lütfen bunu bu platformda yapmasın, yaptırmam. Herkes görüşlerini belirtmekte elbet serbest fakat bunun belirli sınırları mevcut ve bu sınırları lütfen kimse aşmasın, güzelce birlikteliğimiz ve paylaşımlarımız devam etsin. Umarım bu ricam sadece siz değil bu mesajı okuyacak olan herkes tarafından ciddiye alınır ve riayet edilir.

Ben de dahil olmak üzere tüm yönetici ve kullanıcıların uymaları gereken Forum Kuralları mevcut bulunmakta. Bugüne kadar bu kuralları okumamış olan varsa lütfen okusun.
mertten

Mesaj gönderen mertten »

ilginiz icin tesekkurler.