Eskiden Aşk'tı, Şimdi Ne Olmalı..

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Fairy

Eskiden Aşk'tı, Şimdi Ne Olmalı..

Mesaj gönderen Fairy »

Eskiden aşık olduğunuz birinin, daha sonra hayatınızda ne olarak yer almasını isterdiniz?

Ayrıldığınızı düşünüyoruz..

Bir yabancı?
Bir arkadaş?
Bir dost?
Bir düşman?

:roll:
IcEman

Mesaj gönderen IcEman »

a) yabancı

belli bır birliktelik yaşadıktan sonra ayrılmış kişilerin ne arkadaş ne de dost olabileceğine inanmıyorum ... belki merhabalaşmak olabilir..o da belki..

saygılar...
Fairy

Mesaj gönderen Fairy »

Sana katılıyorum... Yeniden başlamak mümkün değilse şayet zaten görüşmek çok anlamsız.. ;)
IcEman

Mesaj gönderen IcEman »

yeniden başlamak zaten sacma ...

... neden ayrıldın neden tekrar başlıyorsun ....en sonunda gene aynı kapıya cıkmayacak mı anlaşmazlıklar... eee insan ne kadar hatalarımdan ders aldım aynı hataları yapmıyacağım dese de huylu huyundan vazgecmeyeceği için bana gore eskı defterlerı karıştırmakta anlamsız...saygı duyarım .. düşman gibi olmam ama cok fazla alakadar da olmam.. off yaa gene de zor durumda kalsa bilemem.. :)

saygılar..
Fairy

Mesaj gönderen Fairy »

Hiç bir zaman geriye bakmamalı diyosun işin özü ama şunu da göz önünde bulundur bir daha aynı şeyleri başka biriyle yaşamak için en çok çaba gerekecek, ya da ne kadar sabretmen gerekecek tekrardan..
Belki tekrar olur diye denenebilir, ama eminim ki hiç bir şey eskisi gibi olmaz, gözden uzak gönülden de uzak hesabı :}
Zor durumda kalırsa buyursun başımın üstünde yeri var da, diğer şartlarda imkansız.. Bence.. Ben istesem, o istese de olmaz yani, olamaz..
IcEman

Mesaj gönderen IcEman »

Fairy yazdı: şunu da göz önünde bulundur bir daha aynı şeyleri başka biriyle yaşamak için en çok çaba gerekecek, ya da ne kadar sabretmen gerekecek tekrardan..
Belki tekrar olur diye denenebilir, ama eminim ki hiç bir şey eskisi gibi olmaz, gözden uzak gönülden de uzak hesabı :}
hayat... insanlar bırınden ayrıldığı zaman kendilerini neden başka kollara bırakırlar... kaybettikleri heyecan ve nasıl diyeyim arzuları yaşamak için... ( yoksa oyle değil mi :) ) ... her farklı kişi farklı duygular farklı heyecanlar ve deneyimler demek değil mi... tabı dediğin gibi sabırda gerekli... sabreden derviş misali ..ehu:)

eskisi gibi olmayacak birşeyi yaşamak bana göre zor ve anlamsız özellikle karşı tarafın hatalarından kaynaklanan sorunlar oldugunda ... birazcık güvensizlik duygusu uyandırır bende... seninde dediğin gibi hiçbirşey eskısı gibi olmayacağı içinde ... hee şu var dediğim gibi zor durumda kalır ilk ben giderim .. ama o kadar...

saygılar...
Fairy

Mesaj gönderen Fairy »

IcEman yazdı:
Fairy yazdı: şunu da göz önünde bulundur bir daha aynı şeyleri başka biriyle yaşamak için en çok çaba gerekecek, ya da ne kadar sabretmen gerekecek tekrardan..
hayat... insanlar bırınden ayrıldığı zaman kendilerini neden başka kollara bırakırlar... kaybettikleri heyecan ve nasıl diyeyim arzuları yaşamak için... ( yoksa oyle değil mi :) ) ... her farklı kişi farklı duygular farklı heyecanlar ve deneyimler demek değil mi... tabı dediğin gibi sabırda gerekli... sabreden derviş misali ..ehu:)

eskisi gibi olmayacak birşeyi yaşamak bana göre zor ve anlamsız özellikle karşı tarafın hatalarından kaynaklanan sorunlar oldugunda ... birazcık güvensizlik duygusu uyandırır bende... seninde dediğin gibi hiçbirşey eskısı gibi olmayacağı içinde ... hee şu var dediğim gibi zor durumda kalır ilk ben giderim .. ama o kadar...

saygılar...
Hayat beni de sevdiğimden ayırdı yani eskiden sevdiğim kişiden ama ben başka kola filan gitmedim, gitmem de, dediğim gibi aşka inancım kalmadı ki.. Aşık olursam bir gün pankart asıp gezeceğim, ''aşık oldum'' yazıcak üzerinde, çünkü o kadar imkansız geliyor ki, dünya aşksız dönmez sanıyodum bi aralar, yanılmışım, aşk saçmalık gibime geliyor, sanırım çok kırıldığım için aşka da kırıldım ben.. Küstük yani aşkla, barıştıracak biri gelirse, gelir de beni bulamayabilir, bambaşka biri oldum ya.. Ufz.....
Diğer konularda hak veriyorum..
Eski erkek arkadaşım bana kardeşim demeye başladı da :shock: Şaşkınlık içindeyim :shock: O yüzden zaten açtım bu başlığı.. nası kardeş olucaksak? Ilginç yani..

Size de saygılar.. 8-)
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

karde$ =)) {görsene bunları eyyy insan =Pp}

$aka bi yana size katıLıyorum ... onla tekrar görü$üp bi$eyleri anımsamak kötü olsa gerek =(
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Bence dusman olunsa cok daha iyi olur....... Dusmanlik Sevgi saygi demektir.........Cok buyuk dusmanlik Aske donuse bilir...en azindan hollywood filmlerinde oyle :) :) :P :P :P
[b][glow=red][color=yellow]Ah Keskem Keskem of keskem keskem [/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

:D
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..