Merak ve üzüntü

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
Kullanıcı avatarı
ushuaia
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ushuaia »

Yaşadığınız sıkıntılı devrenin bitmiş ve sizin tekrar sağlıklı, sıhhatli, problemsiz, herşeyin gönlünüzce olması dileklerimi lütfen kabul ediniz.

Burada bulunan gençler gerçekten değerli insanlar. Onların herbirini tebrik ediyorum. Aralarında benim gibi yaşlı fakat hayata bağlı olmayı seven, devamlı yeni şeyler öğrenme gayretinde olan bir kişiyi de barındırdıkları için hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Sizler için yazdıklarını okuyunca da duygulandım.

Zaman zaman sorunların çıkması ve yaşadığınız bizim bilmediğimiz problemleriniz olduğunu belirtiyorsunuz.
Hayat sorunsuz geçmiyor ki. Hele Türkiye' de yaşıyorsanız. Keşke sorunsuz yaşayabilsek. Öyle çabucak pes etmek yok. Mücadele etmek zorundayız. Burada toplanan gençler nerelere, hangi sitelere giderler bilemem. Ancak onlar için mücadele edin. Arkanızda büyük bir topluluk var. Onları da mutlaka düşünün.

Burada fazla yazıp da sizleri daha fazla sıkmak istemiyorum.

Tüm iyi dileklerimi hepiniz için diliyorum. Saygılarımla...
Yetişmiş her insanın içinde, oynamak isteyen bir çocuk vardır.

Nietzsche
Kullanıcı avatarı
argetlam
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen argetlam »

yavaş olsun da yeterki çalışır olsunnn... canım sitem(iz)bu siteye o kadar çok bağlanmış ve sevmişim ki bunu dün daha iyi anladım...

teşekkürler taNGo...

turkiyeforum bizimdir bizim kalacakkk[maddi olarak destek veremem belki ama manevi açıdan her zaman... örneğin çok iyi gaza getiririm hemen şurada bir eylem bir miting isteyin yeter:D:D:D:D:D]
[b]ѕüтℓü çαу[/b]
tito

Mesaj gönderen tito »

bende gördüm dünkü yazıyı üzüldüm ama bu gün açıldığını farkettim hayırlısı olsun