hep böylemi olur...

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
uthanqach
Slow Friend
Slow Friend

hep böylemi olur...

Mesaj gönderen uthanqach »

tanıdığı birisini görüpde arasında hiç bi problem yokken ,görmemezlikten gelen insanlara gıcık oluyorum
yagmurlu aksamlarda, tek basima dolasirken yasadigim o romantik,o cilginca,o hasret dolu tek bir duygunun sebebiydin sen!
Kullanıcı avatarı
uthanqach
Slow Friend
Slow Friend

hayır oturmadı... sadece gıcık olduumu sölüyorum,içime otursaydı içime oturdu derdim
yagmurlu aksamlarda, tek basima dolasirken yasadigim o romantik,o cilginca,o hasret dolu tek bir duygunun sebebiydin sen!
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Aynen abi bazen benide görmezden geliyorlar (gerçi bende kendimi görsem bende görmezden gelirdim :) ) Çok gıcık bir olay.
Bazen yolda görüyorum meraba diyorum veya selam veriyorum adam yüzüme bile bakmıyor ben öyle kalıyorum yolda. Acaba biri ban bakıyormu diye filan...
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
uthanqach
Slow Friend
Slow Friend

yalnızca sokakta ya da yüzyüze olmuyo bu! bide nette görüpde iplemeyenler war , bazen görmemek gerekio anlaşılan...
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

kimmiş onlar bakıyım :)
Dreams
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Geç sen onları. Ucuz numara onlar. Ben çok görüyorum öyle nette 2-3 sohbet yapıp bi daha takmayanları. Allah'tan burada böyle bir sorun yok...
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
uthanqach
Slow Friend
Slow Friend

en iisi seni görmeyeni sende görmüceksin... ta ki o seni görüp seni görmediine inandırana kadar !!
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

bakın size durup dururken bakmayan bir kişiye karşı düşünceleriniz sizin kişiliğinizi ele verir biliyor musunuz ?

İyimser kişi şöyle düşünür : ya bu adamın ne kötü bir problemi olsa gerek ki beni bile göremedi

diğer bir mantıklı kişi şöyle düşünür : allah allah başka bir şey düşünüyordu herhalde kimbilir kafasında neler vardı beni göremedi

şüpheci kişi şöyle yaklaşır : der ki galiba farkından olmadan bu kişiye bir kötülük yaptım ondan bana selam vermedi

diğer bir karamsar kişi şöyle düşünür : tüh ya ne kadar kalitesiz bir adamım ki demek beni selam vermeye bile laik bulmuyor :(

normal kişiler şöyle düşünmesi lazım : allah allah neden bana selam vermedi acaba kendince bir nedeni olsa gerek aramızda bir problem olduğunu zannetmiyorum ....
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Hangisinin doğru olduğu tartışılır ki.
Normal insan diye bir tanım yok kitaplarda. O yüzden de uyuşmazlıklar
sorun olarak algılanamaz. Doğal seleksiyon. Bunlara takmak rahatsızlık yaratır bence. Kasmayın dostlar.
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
uthanqach
Slow Friend
Slow Friend

eminim her insan takar bu tür şeyleri..
ama illa takılmasın diosan alamut arkadaş sen takma we kasma, demekki böyle şeylern dokunmadıı kişilerde oluyo. ama ben umursanmadıım zamn kötü olurm !!
aslında o anki durumuna dayanır insanın werdii tepki, üzgünsem daha da üzülürm, mutluysam iyimser düşünürm, sinirliysem aynısını yapmayı düşünürm o anda,. EĞER O KİŞİ PEK UMRUMDA DEİLSE HİÇ TAKMAM ANINDA UNUTURM ama belliki umrumda olan birisi . sende benm gibi düşünüyosundur eminim cherry85. normal halime döndüümde mantıklı düşünebilrm