Gidersen Duracak Yüreğim

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
SeNSiZiM
Fast Friend
Fast Friend

Gidersen Duracak Yüreğim

Mesaj gönderen SeNSiZiM »

Gidersen, bahar asla gelmeyecek bu kente, hiç kesilmeyecek yağmur. Hep gri bulutlar, hep soğuk rüzgar. Yarını meçhul bir hayat, umutsuz günler. Biliyorum aşka dair her şey de seninle beraber gidecek. Kimse senin yerini tutamayacak, kimse sen gibi bakmayacak. Hiçbirşey, hiç kimse avutmayacak beni. Kuruyacak denizlerim, balıklarım ölecek.

Gidersen, ben asla eski ben olmayacağım. Hayat devam eder elbette, yaşamak denirse buna yaşayacağım. Bir yanım eksik, kalbim kırık...
Tarifsiz bir keder, hepsi birbirinin aynı olan saatler. Ne renkler parlayacak, ne çiçekler açacak. Yaptığım hiçbir şey zevk vermeyecek bana. Hiçbir film güldürmeyecek, ağlatmayacak. Hiçbir kadeh "şerefe" kalkmayacak, şarkılar susacak.

Gidersen, bir daha okuyamayacağım aşk öykülerini. Her aşkın sonu kötü bitecek benim için. Hiçbir sevgili mutlu olmayacak. Kıskanmayacağım bile, çünkü boş boş bakacağım hepsine. Aşka olan inancımı kaybedeceğim ve kendime olan güvenimi de...

Gidersen, senin gitmenin verdiği acıyla başedemeyeceğim. Saçmalayacağım, çıldıracağım. Her zamankinden daha sinirli olacağım. Hoşgörü duygum kaybolacak, en ufak olaya bile tahammül edemeyeceğim.

Gidersen, çok kızacağım sana, arkandan lanetler yağdıracağım. Mutlu olmanı falan istemeyeceğim. Benim çektiğim kadar acı çekmen gerektiğini düşüneceğim. Benden olgun olmamı bekleme, olmayacağım. Çünkü kabullenemeyeceğim bir türlü bu gidişi. "Durup dururken" diyeceğim, "Ortada birşey yoktu" diyeceğim. Tüm suçu sana yükleyeceğim. En bencil halime bürüneceğim. Yaşadığımız herşeyi baştan sona düşünüp aklayacağım kendimi. Sonra vazgeçeceğim seni suçlamaktan. Tutamayacağım yeminler edeceğim. "Bir gün mutlaka geri dönecek ama bu kez ben onu terkedeceğim" diye... Yapamayacağım şeyleri art arda sıralayacağım.

Gidersen, her gece sabahı edeceğim seni bekleyerek. Yorgunluk tüm hücrelerime yayılacak. Bir süre sonra görenler beni tanıyamayacak. Kimisi acıyarak bakacak bana, kimisi kendimi bu hale getirdiğim için kızacak. Umurumda bile olmayacak ne dedikleri. Bir tek şey söyleyeceğim onlara; "Yüreğim o gittiğinden beri atmıyor..."
Sevgilim Gidersen, Bu Yürek Duracak...
[color=#fffff5]][shadow=#ff0088][b][size=159]GiDi$iN SoNuMuN Ba$LaNGiCi oLDu....

SeN GiTTiN, BeN BiTTiM!...[/size][/color][/shadow][/b]
Kullanıcı avatarı
SeNSiZiM
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SeNSiZiM »

Düşlerimizde Kaldı Sevdamız

Gök yüzü zifiri karanlıkken , pembe bir dünyada el ele bu sevdanın içindeydik biz seninle ve hep birlikte olmaktı temennimiz. Pembe düşlerimiz vardı, içinde sadece ikimizin bulunduğu. Bu kısacık aşkımızda en güzel akşamları en güzel sevinçleri paylaştık. Sevmeyi öğretin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini öğrettin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini öğrettin. Yaşamanın seninle güzel olduğunu gösterdin.

Sevdim ben seni , kimsenin sevemeyeceği , can verip kan dahi olamayacak kadar çok. Uykularımızı paylaştık. Bir gece değil gecelerce uykusuz kaldık sevdamız için. Ben seni düşledim hep ışıl ışıl gözlerinle yanımda. Dünyalara sığmayacak aşkımızı küçük yüreklerimize sığdırdık. Ayrı geçen dünümüze yaşanmamış saydık. Hep birlikte olmalıydık biz , öyle güzel oluyordu hayat. Sözler verdik birbirimize , tutamayacağımızı bile bile. Bir sen söz vermedin sigarayı burkamayacağına. Oysa her eline alışında yüreğim hançerlendi benim. Çiçeğimdin sen , incinirsin boyun bükülür diye dokunmaya dahi kıyamazken ben , o seni zehirliyordu. Bir bunu anlatamadım sana.

Ayırmaya kalktılar bizi.kimse benim yüreğimi yakan sevdamı düşünmedi. Sensiz hayat yoktu, söz vermiştim sevdama , daha önemlisi sana. Yaşayamazdım , ikimizi içime gömüp seni bırakamazdım. Aldırış etmedim kimseye , ayrılmadım senden. Çünkü yaşarsam , senin için yaşarsam ,sevdam için yaşayacaktım.

Ama sonra sen beni istemedin bana sevdamın taşıyamayacağı şeyler söyledin. Yüreğimi hançerledin. Benim kadar düşüp “sevdiğim ne yapar?” demedin. Şimdi ise ayrıldığın ikinci yılında kara sevda oldu aşkımız. Sen beni unutmadın, benim seni unutma gibi bir çabam olmadı zaten .

Ama birlikte olmamız için çaba sarf etmemiz , dünyayı hiçe saymamız , boşuna. Düşlerimizde kaldı bizim sevdamız. Sözümüzü tutamadık. Sevdamız ve bir birimiz için yaşamadık.

Şimdi ikimizde başkaları için yaşıyoruz , sevdamız da sadece içimizde yaşıyor.
Ben sana söz vermiştim , sevdamla ve seninle yaşayacağıma. Sen kendi çıktın hayatımdan. Sevdam hala yaşıyor. Bir gün üzerine çimenler bitiğinde yine yaşıyor olacak sevdam. Beni öldürdüğün gibi onu öldürmedin. Sevdayı öldürmek kolay değil. Hiç öldüremesin ki zaten ..

[color=#fffff5]][shadow=#ff0088][b][size=159]GiDi$iN SoNuMuN Ba$LaNGiCi oLDu....

SeN GiTTiN, BeN BiTTiM!...[/size][/color][/shadow][/b]
Kullanıcı avatarı
siteci
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen siteci »

güzel döktürmüşsün teşekkürler
Sular yükselince, balıklar karıncaları yer çekilince de karıncalar balıkları. Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine su karar verir.
[img]http://sonmezhukuk.8m.com/balik.gif[/img]www.sitesakinleri.com