Dijital fotoğraf makinası NE ALSAMMM!!!

Piyasada bulunan yada yeni çıkan teknolojik aletler, bunların incelemesi ve tartışmalar.
bexreim
New Friend
New Friend

Dijital fotoğraf makinası NE ALSAMMM!!!

Mesaj gönderen bexreim »

benim istediğim foto mak. küçük ve kullanışlı, çektiği video ve fotoğraflarla kalitesini gösteren bir makina. araştırıp beğendiğim iki tane var SONY T33 ve SANYO C4. Acaba bu ikisinden hangisini almalıyım, ya da bana bunlara alternatif, kaliteli fotoğraf ve video çeken, fiyat/performans oranı ii olan bişiler tavsiye etmenizi bekliyorum. ACİİİL. araştırma yapmak için www.steves-digicams.com adresine gidebilirsiniz
Kullanıcı avatarı
xxx1974
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen xxx1974 »

bexreim yazdı:benim istediğim foto mak. küçük ve kullanışlı, çektiği video ve fotoğraflarla kalitesini gösteren bir makina. araştırıp beğendiğim iki tane var SONY T33 ve SANYO C4. Acaba bu ikisinden hangisini almalıyım, ya da bana bunlara alternatif, kaliteli fotoğraf ve video çeken, fiyat/performans oranı ii olan bişiler tavsiye etmenizi bekliyorum. ACİİİL. araştırma yapmak için www.steves-digicams.com adresine gidebilirsiniz
Eğer ikisi arasında seçim yapacaksan,kesinlikle sony derim,benim favorim her zaman pentax olmuştur...
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kingarthur »

canon a neden şans vermiyorsunuz hayır yani benimde bilgim yok çok sadece merak ettim canon çok kötümü
Ey Aşk! Üzülerek söylüyorum ki; Bu insanlar seni haketmiyor...

[img]http://img149.imageshack.us/img149/783/163zb.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
xxx1974
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen xxx1974 »

profosyonel olmadıktan sonra canon u pek tavsiye etmem,nikon,canon,pentax,sony hepsi elimden geçti,aralarında çok fazla birbirlerine üstünlük sağlamıyorlar benim sana tavsiyem,netfotograf.com daki forum köşesi oraya bir göz at.Son olarak içinden hangi marka sana daha sevimli ve kaliteli geliyorsa onu al sony canon nikon pentax olympus dışındaki markalar hariç tabi,canon neden dersen keskinlik biraz eksik yani flu bir görüntüsü var o yüzden hoşuma gitmemişti.photoshop kullanıyorsan sorun olmaz.
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen KuPe »

ya bende aynı dertten muzdaripim..arkadaşlar karar veremiyorum casio exilim düşünüyorum birde canon..casioyu denedim bi kaç gün hoş makina aslında ama pentax hakkında çok övgü duyuyorum ama ne yalan söyleyim bu zamana kadar ismini hiç duymamıştım..fotoğraf makinesinin duayeni diyolar..şaşırdım kaldım ya ne yapsam ki..
[b][color=#ffff24][shadow=red]I don't wanna die...But I ain't keen on living either..This role I've been given..Not sure I understand!!![/shadow][/color][/b]
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen KuPe »

ya kimse anlamıyo galiba dijital fotoğraf makinasından..hangisini alcam yaaa :(
[b][color=#ffff24][shadow=red]I don't wanna die...But I ain't keen on living either..This role I've been given..Not sure I understand!!![/shadow][/color][/b]
Kullanıcı avatarı
kokomela
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kokomela »

sony dsc f 717 kullanıyorum çok memunum bunu artık üretmiyorlar sanırım ama bir üst modelini mutlaka çıkartmışlardır :p
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen KuPe »

eeee başka yok mu :( saol kokomela
Kullanıcı avatarı
VolkanKa
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen VolkanKa »

bende sony kullanıcısıyım. Sorunsuz ve net çekimler yapıyorum. Fotoğraf makinesi ile video da çekeceksen sony tavsiye etmem çekim sırasında zoom yapmıyo. Ama fotoğraf için ideal.
Kullanıcı avatarı
kadiremrah
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen kadiremrah »

sony al bence bende sony var her türlü özellik var mükemmel bişe
gittin canım
yalnız kaldım
gece gündüz ağlarım
doymamıştım sana
koklayamadım seni