Nero ile yazma

UYARI: Ücretli programlara ait warez, crack, full sürüm, tam sürüm v.b. içerikli bağlantılar vermek yasaktır.
Yeni çıkan yazılımlar, programlar, son güncellemeler.
AnadoluU
New Friend
New Friend
İletişim:

Nero ile yazma

Mesaj gönderen AnadoluU »

Nero 6.3.0.2 kullanıyorum ama bir türlü 52 hızla yazdıramadım. DMC cdlere yazıyorum. cd den mi yoksa writer da mı sorun var?
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Cd nin kutusunun üzerinde maximum yazma hızı gösterir.Eğer 52 hızla yazmak istiyorsanız cd nin 52x olması gerekmektedir.
Dreams
AnadoluU
New Friend
New Friend
İletişim:

yazıcım zaten 52x24x52. ama 48 ile yazıyorum
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Yazıcıdan bahsetmiyorum.Boş cd den bahsediyorum.Yazmak için satın aldığınız boş cd nin üzerinde yazan rakamın 52X olması gerekiyor.Sizin şu an yazmaya çalıştığınız Cd 48X lik tir muhtemelen.

Boş cd nin üzerinde 52X Recording Speed şeklinde bir yazı olması gerekiyor.

Örneğin altta verdiğim ekteki boş cd 16X hızındadır.
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Boş CD medyanın üzerinde yazan hızda herzaman doğru olmuyor ne yazıkki artık birçok boş cd nin üzerinde 52X hatta 56X yazmasına rağmen ne yazıkki bu boş cd'lerin çoğuyla 48X'in üstünden hızlarda yazmak mümkün olmuyor.

Fakat cd yazıcınızın bu özelliği olması çok önemli bir özellik çünkü eğer 52X hızı desteklemeyen bir boş cd medyaya bu hızda yazarsanız sorunla karşılaşma olasılığınız yüksek olacaktır ...
AnadoluU
New Friend
New Friend
İletişim:

Arkadaşlar pardon, ben cdnin üstüne bakmamışım. İnşallah 48x dir. yazıcıda problem olmasın da :)
Kullanıcı avatarı
anakonda
New Friend
New Friend
İletişim:

Mesaj gönderen anakonda »

dostum 52x e pek özenme hızlı yapılan işlerde gözden kaçan çok olur dolayısıyla hata oranı yükselir bende nero kullanıyorum programıda iyi tanıyorum en iyi performansı 24-32 arasında aldım.kendine iyi bak ama roxioda cd-r kullanarak üstüste yazdırabiliyordum neroda yapamıyorum bilenler bilmeyenlere anlatsın teşekkürler
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Aynı projeyi birden fazla defa yazdırmaktan mı bahsediyorsunuz yoksa aynı anda iki yada daha fazla cd yazıcıyla yazdırkamtan mı ?

Neroda cd yazdırma diyaloğunu açtığınızda "burn" sekmesinde "number of copies" yazar oradaki 1 rakkamını istediğiniz rakkamla değiştirseniz aynı projeyi birden fazla yazdırabilirsiniz ama aynı anda yazdırmaktan bahsediyorsanız onu "roxio easy media creator 7" yapabiliyor fakat roxio'nun daha önceki versiyonları bunu yapamıyordu.