Ne Lazım?

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
Goliath
New Friend
New Friend

Ne Lazım?

Mesaj gönderen Goliath »

Bu foruma reklam,konu,canlılık.. ya da uzatmaya gerek yok..Bu foruma sadece daha fazla kullanıcı lazım...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Daha fazla kullanıcıyı çekme tabiki büyük oranda şuanki kullanıcıların elinde olduğunu unutmamak gerek tabi ;)
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

zamanla oda olur inşallah.bi fikri olan varsa söylesin
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Bugün ADSL sözleşmesi yaptım Bayramdan sonra gümbür gümbür gelecez inşallah tutmayın beni :P :D
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

hayırlı olsun :)
Dreams
Kullanıcı avatarı
fatih turan
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen fatih turan »

kac kb
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Eywallah ESQARE abi ;) Ben 128/32 ye abone oldum ama mantıklı olan 256 ya olmak çünkü arada sadece 27 milyon oynuyo. Ben daha çok adslturk te yapılan bi açıkladan dolayı 128 i tercih ettim söylenene göre telekom müdürü açıklama yapmış ve çok yakın zamanda en yavaş hız 512 K olacakmış ve 128 K falan fiyatına bu hizmet verilecekmiş.

Ayrıntı için : http://www.ttistanbul.telekom.gov.tr/ADSLEK2.htm adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha hızlı adsl için yazılanları okumak için ise : http://www.itb.com.tr/article.asp?aid=751 adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

adsl yi arttırırlarmı bilmem ama kablonetin hızını arttırmazlar gibime geliyor
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Abi bu sistem kabloludan daha kolay gelişebilen ve genişleyebilen bir sistem çünkü normal telefon hattı üzerinden gerçekleşiyo yaptıkları tek şey ana santrala yeni bir sistem entegre etmek diğer bağlantılarda bir değişiklik olmuyo yani eğer bir yerde telefon varsa orası ileride potansiyel adsl olabilecek bir yer halbuki kabloluda altyapı gerekiyo buda daha masraflı oluyor dolayısıyla ...
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

(ekşisözlükten alıntıdır)
kablonetin 512kbps ye cikarilmasi

turk telekomun genel muduru mehmet ekinalanin aciklamasina gore bu yilba$inda (01.01.2004) turk telekomun kablo tv hatlari uzerinden internet eri$imi saglama tekeli kalktiginda piyasaya girecek olan diger $irketlerle rekabet edebilmek icin $u anda 128kbit/sec ile sinirli olan downstream i adamin kendi dedikleri ile 50-100 milyon arasi ucretlendirme ile 512kbit/sec e cikarma karari almasi hedesidir. muhtemelen $u anda odedigimiz 75milyon civari ucretlerle $imdikinin 4 katini alacagiz manasina gelebilir kisaca. belki telekon piyasaya yeni $irketlerin girmesini de bekleyebilir tabi o zaman bu yilba$ina kadar olan sure 1 yila kadar da uzayabilecegi goru$undeyim ancak. ayrica her$ey iyi guzel de madem bunu yapacak altyapi zaten vardi 2-3 senedir milleti bu $ekilde 16kb/s ile surundurmenin anlami neydi ondan bahsetmemi$ ama yine de guzel bir haberdir
Dreams