aranızda programlama ile ilgilenen var mı?

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
huzunbaz

aranızda programlama ile ilgilenen var mı?

Mesaj gönderen huzunbaz »

eğer varsa tanışmak && yardımlaşmak isterim
ben php bilirim biraz ve hala da öğrenmekteyim. ayrıca c++ nesnel bir dil olarak c++ ya da başlıcam yakında, siz hangi dilleri kullanır / bilirsiniz?
huzunbaz

Mesaj gönderen huzunbaz »

c++ dan vazgeçip delphi öğrenmeye başladım arkadaşlar eğer sizde öğrenmek isterseniz www.angelfire.com/film/efekt-if/adim_adim_delphi.zip bu döküman çok işinize yarayacaktır mutlaka deneyin derim güzel bir döküman..

delphi yi de kazaadan bulabilirsiniz. eğer delphi bilenler varsa onlarlada yardımlaşabiliriz :)
Kullanıcı avatarı
bilgisayarisimiz
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen bilgisayarisimiz »

algoritma yada bu programı bu problemi nası çözerim diye sorarsan anlata ve söyleye bilirim vbasic c html flash photoshop qbasic vbasic spss plc bilgim tam olmasada var aslında her programla istediğim sorunun çözümlerini ürete bilirim matematik tabanım iyi problem çözme derecemde ancak tabiki komutlara bakarım zaten kimsede bak diyemez.Yalnız bende de dosyalama konusunda çok büyük bir zayıflık var sen veya bir başkasdı yardımcı olursa sevinirim özellikle vbasicde sql veri tabanı kullanımı ve dosyalamayı anlatıcak birisi olursa yada bu konuda tam bir örnek olucak açık kaynak kodu bula bilirsem sevinirim.Nette bakıyorum hep aynı şeyi anlatıpğ durmuşlar bir püf nokta çıkaramıyorum ezbere gidincede olmuyor yazılım ezberi kabullenen bir dal deyil.Kısacası hellllllllllppppppppppppppp! diye bilirim.Dosyalama ve kayıtlar için gerisinde bişe yok ildiğim kadarıyla delphi ve pascal komutları aynı ama delphi örenmedim trde fazla kullanılmıyo patentli bir yazılım olduğu için vbasic patent parası almıyo.TR nin tercih sebebi bu ancak microsofta karşı oolan ve bu maliyeti düşünmeyen almanya gibi ülkelerde delphi revaşta ancak ben hepsinden geçtim vbasic #net örenmek en iyisi en son yazılım bu en azından bi 5 sene eskimeden idare eder beni:)))