İkİ GenÇ Kiz

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
Kullanıcı avatarı
DeepBlueSeaOne
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

İkİ GenÇ Kiz

Mesaj gönderen DeepBlueSeaOne »

Resim ÜLKE: Türkiye
TÜRÜ: Dram
YÖNETMENİ: Kutluğ Ataman
SÜRE: - dakika
DİLİ: Türkçe
YAPIM YILI: 2005
ORJİNAL MÜZİK: Replikas, Nazan Öncel, Kibariye, Aylin Aslım
SENARYO: Kutluğ Ataman, Perihan Mağden (Kitap)
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Emre Erkmen
OYUNCULAR: Hülya Avşar, Feride Çetin, Vildan Atasever, Tuğçe Tamer, Gönen Bozbey, Sezgi Mengi, Murat Prosçiler, Uğur Baltepe

FİLMİN KONUSU:

Handan ve Behiye tesadüfen tanışan ve tanıştıkları anda sıkı fıkı dost olan iki genç kızdır. İstanbul'un farklı bölgelerinde yaşayan ve farklı sosyal sınıflardan gelen Handan ve Behiye, bulundukları durumdan bıkmış ve hayatlarını değiştirmek istemektedirler.
Handan'ın annesi Leman ise 35 yaşlarında güzel, alımlı bir kadındır. Kendisine ve kızına bakmak için metreslik yaparak geçinmektedir. Behiye'yi Handan'dan kıskanmaya başlayan Leman, bu arkadaşlığı kendince engellemeye çalışır.
Handan'ın amacı kendisini ve annesini seneler önce terk eden, Avustralya'da yaşayan babasının yanına gitmektir. Asi tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye çalışan ve dar gelirli bir ailenin kızı olan Behiye de kendisine bir yol arkadaşı bulduğunu düşünerek, hayal ederek planında Handan'a yardım eder.
2 Genç Kız, 18 yaşlarındaki akıllı, sert, çevresine karşı öfkeli ve yalnız bir genç kız olan Behiye ile güzel, göz alıcı, sıcak, sevgi dolu, yumuşak Handan'ın bir kaçış öyküsü.
[img]http://img363.imageshack.us/img363/8403/deepabjk9cu.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

ben bunun kitabını oKudum..güseLdii ama fiLme gitmedim gereksiz buLdum çünkü..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]