Prince Of Persia Acil Yardım..

Tüm bilgisayar oyunları hakkında tartışma ve paylaşımlar.
emrehan42
New Friend
New Friend

Prince Of Persia Acil Yardım..

Mesaj gönderen emrehan42 »

Arkadaşlar benim bir sorunum var. Prince of Persia:The Two Thrones laptopuma yükledim. Oyun içindeki videolarda bir sorun yok ama oynanış sırasında oyun yavaş hareket ediyor. Bildiğiniz şekilde yavaş slow motion yani herhangi bir takılma bir kasma yok, laptopun özellikleri de kaldırıyor önerilen sistemi. Bi adımı iki saatte atıyor, dövüşler filan da öyle oluyor. Oyundaki her şey yavaşlamış halde. Yabancı bi siteden ekran kartının driverını güncelle diyordu, onu yaptım. Oyuna girdik ilk birkaç saniye düzgün oldu ama sonra tekrar yavaşladı. Lütfen bu sorunun bir çözümü var mı yardım edin!

Şimdiden teşekkürler.
baymiyagi
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen baymiyagi »

Hocam aynı sorun bendede war laptop kullanıyorum bılgısayarımın butun ozellikleri fazlasıyla yeterli 8600 gs 2.1 cift cekirdek 4 gb ram yanı bilgisayarın 2004 te cıkan bu oyun icin kasması gibi bir ihtimal yokki zaten kasmıyor slow motion a geciyor.
Sana cozum hakkında bikac sey soyleyebilirim ekrankartımın masaustunden ayarlarını tamamıyle performans a ayarladım oncesınde en dusuk goruntu ayarlarında bile slow motion a gecerken simdi en dusuk goruntu ayarlarında normal oynayabiliyorum ancak ust seviyelerde gene slowmotion oluyor oyun.
Ekran kartının driver update ıne baktım bı sonuc cıkmadı, geriye tek bir care kaldı oda oyunun herhangı bır uyuymluluk paketi gibi birseyinin olması. Eger bir sonuca warırsan paylasmanı umuyorum...
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Kullandığınız antivirüs programı oyun esnasında oyun dosyalarını felan aynı anda tarama yapıyorsa etki edebilir. Oyun oynarken antivirüs programınızı kapatmanızı öneririm.
Dreams