'İlk 5'e gireriz'

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

'İlk 5'e gireriz'

Mesaj gönderen Eternity »

ResimOzan Çolakoğlu'nun Hint ve Türk ezgileriyle süslediği Rimi Rimi Ley için çekilen klipte Shaman Dans Grubu'yla kamera karşısına geçen Gülseren, meydan okudu...

Ukrayna'da yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek olan Gülseren, "Rimi Rimi Ley" adlı şarkının klibini TRT Tepebaşı Stüdyoları'nda çekti. Ozan Çolakoğlu'nun yeniden aranje ettiği parçanın klibinde, Gülseren'e Shaman Dans Grubu eşlik etti. Gülseren, Canan Göknil'in hazırladığı Osmanlı motifleriyle süslü kostümle kamera karşısına geçti. Şarkıya çok inandığını ve iyi bir derece alacağını ifade eden Gülseren, şunları söyledi:

'Kilom gayet iyi'
"En mükemmeli yapmaya çalışıyoruz. İlk 5'e gireceğimize inanıyorum. Savaşa gitmiyorum, yarışmaya gidiyorum. Kötü sonuç bekleyeceksek Eurovision'a gitmeyelim. Doğal halimizi, enerjimizi kullanacağız. Eleştiriler beni üzmedi, tam aksine güçlendirdi. Mazhar Alanson, 'O kalçalarla olmaz' diyerek kilomu bile eleştirdi ama ben kilomdan memnunum. Hiçbir şekilde diyet yapmıyorum. İster beğensinler, ister beğenmesinler!" Parçayı düzenleyen Ozan Çolakoğlu da şöyle konuştu:

'İngilizce olmalıydı'
"Şarkının şansını çok yüksek buluyorum. İlk beşe gireceğine inanıyorum. İnşallah birincilik olur. Şarkıya miks yapılıyor. Klip çıktığı zaman şarkının son hali ortaya çıkacak. Parçayı daha anlaşılır bir hale getirdik. Biraz Hint ve Türk ezgileri dahil edip şarkıyı dans edilebilecek hale getirdik. Tek sorun, şarkının Türkçe olması. Ben de İngilizce olmasından yanayım."

Kaynak: Milliyet
Kullanıcı avatarı
Antikky
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Antikky »

hadi hayırlısı:)
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

daha biz kendimiz beğenmedik başkaları nasıl beğensin ilk 5'miş :) son 5 belki
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

ben beğenmedim, hiç içim ısınmadı bu şarkıya yaa. hadi hayırlısı. tiren gelir hoş gelir, leyy leyy lümlümley.. :evil:
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

ehhehe ilk 5 hmm... oLur oLur her$ey oLur
Eşit olmasın diyorsanız, kadınla erkek...
Kara çarşafa girsin diyorsanız,
Yobazın gazabından ürkerek...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Budur bizim alın yazımız...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

oynayısında hayır yok.. ilk beşe giremezz !.. :) eğer girerse zaten athenanın for real şarkısı 1. olması gerekirdi.. ehehe allam ya.. hadi hayırlısı.. ben beni böyle temsil edilmesini istemezdim açıkcası.
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

ben yeni halinide dinledim tv de yinede berbat.... kareografide ruslananın sahne şovunun takliti gibi geldi bana.... açıkça söyliyeyim ben başka bir ülkede yabancı biri olarak yaşasaydım ve oy verseydim 1 puanı bile zor verirdim... şarkı adına değilde Türkiye adına yinede ümitlenmek istiyorum açıkçası
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

hic $ansimiz yok yaa...
Kullanıcı avatarı
haticeozmen
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen haticeozmen »

türkiye yi temsil edecek şahıs kendine çok güveniyo eee o kadar eleştriye rağmen yine de ilk 5 'e gireriz diyorsa helal yaşayıp görcez artıkın....yine de bol şans nihayetinde bisi temsil ediyo
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

pantolonunu bile çıkartsa kurtaramaz o bizi :P
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]