paylaşıyorum çünküfikirlere ihtiyacım var

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
materyalist
New Friend
New Friend

paylaşıyorum çünküfikirlere ihtiyacım var

Mesaj gönderen materyalist »

merhaba arkadaşlar..
ben 18 yaşında radyoloji okuyan 12.sınıf öğrencisi bir kızım..
çok kitap okuyan istanbulda çapında dereceler alan iyi bir diksiyonu olan psikoloji ve felsefeye ilgi duyan farklı hobilerle uğraşan bir gencim..okul hayatımda çok başarılıyım.. güzel bir kızım.. ama sanırım özel hayat konusunda feci tökezliyorum..
bugüne kadar kimse ile çıkmadım.. yani konuştum görüştüm..
ama bir ilişkide yaşanabilecek şeyleri yaşamadım elele gezmek öpüşmek vs.
teklifler oluyor ama çok seçici olduğum için kabul edemiyorum.. çıkmış olmak içinde çıkmıyorum..
ben 16 yaşında aşık oldum aşık olduğum kişinin telefonuna da ulaştım söyledim konuştuk ettik ama o çok zengindi babasının şirketini yöneten tipik şımarık zengin çocuğu profiliydi her gün başka kızlar fln.. dayım onun çiftliğinde kahyaydı.. ben se buna hiç aldırış etmedim ama artık beni aşağılamaya başlayınca ve özel hayatındaki iğrençlikleri öğrenince bunun sadece ona ulaşamadığım için bir takıntıdan ibaret olduğunu farkettim ondan vazgeçtim.. ama bu defa onunla içimden dalga geçmek geldi pişmanlık duydum nsl böyle birine aşık oldum fln diye.. f.book aracılığıyla fake bir profilden dalgamı geçtim.. o aralar yanlışlıkla onun bir arkadaşını ekledim.. ama hiç konuşmuyoruz etmiyoruz ben onu eklediğimden bile habersizim.. artık mutluyum eğleniyorum gülüyorum güzel bir dönemdi.
aradan 2 ay geçti arada bir profile giriyorum.. eğlenceli bir mesaj geldi.. gayet esprili bir giriş yapmış arkadaş..
kendinden bahsetmiş ilk aşkımın çocukluk arkdaşı oldğunu söyledi.. babasını fln tanıyormşum ünlü bir doktor.. aynı şehirli oldukları için tnıyorum ankaralılar fln..
o da amerikada yşıyo master ypıyormuş mühendis fln türkiyeye gelmesine 20 gün fln var tatil için neyse knştuk ettik ama o profilimin fake olduğunu anladı bilgisayar mühendisi olunca fazla yalan söyleyemiyorsunz.. bütünverdiğim bilgileri internet üzerinden araştırmış. fln gerçeği anlatmak zorunda kaldım.. ve reel profilimden yazdım telefonda görüştük fln.. o görüşmeye karar verdi.. geldi görüştük çok güzel geçti 40 yıllık arkadaş gibiydik..knştuk ettik etkilenmiştim halbuki o ana kadar eğlenceydi resimleriyle bile dalga geçiyordum tipini fln beğenmiyordum
gerçekten çok yakışıklı tatlı bir çocuk fln..eve bıraktı beni arabayla o kadar şapşallaştım ki şapkamı fln düşürüyorum bakıyo tatlı tatlı gülüyo fln snra biz yine heyecanlı bir şekilde konuşmaya devam ettik başarılarımdan etkileniyordutürkiyede iken ekmeye başladı beni ve by bydemeden amerikaya gitti..
ben aslında çok inatçıyımdır kesinlikle aramadım 1 ayın sonunda iyi olup olmadğını merak ettim mail attım cvp verdi uzun bir süre snra son derece geç bir cvp olduğunu beni 1 kez gördüğü için ona kızmamı çnkü 6 yıllık eski sevgilisi olan arkadaşıyla bile 1 kere görüştüğünü bazı arkadaşlarını hiç göremediğini fln yazmış..ve duygularımı anlamış
ona karşı olan hislerim için teşekkür etmiş.. çok mutlu olduğunu söylemiş.. ama başlangıç için benim için iyi olmazmış çnkü bir kaç yıl boyunca amerikada kalacakmış. ve o bnm kadar başarılı azimli değilmiş babasının parası olmasa amerikada bile okuyamazmış fln... ama kişiliğime saygı duyduğunu beni tanıdığı için çok mutlu olduğunu söylemiş..istese beni çok hızlı birşeylere zorlayabileceğini ama bunu haketmediğimi üzüleceğimi kendisine de yakışmayacağını belirtmiş ( ben burda büyülendim rsmen ) bense deli gibi sınava çalışmıştım saat 5 olmuştu mailini gördüm ve çok şaşırdım hmn cvp verdim.. ama 10 gün snra cvp gelmeyince ağır bir mail yzdım sen canını sıkma bn nsl olsa ....... listesinden yanlışlıkla birini ekler tanşırım olaylar gelişir fln nslsa dedim.. ben herşeye rağmen ailemi üzmeme rağmen o şahısa rağmen seninle görüştüm ettim.. arkadaşlığını kabul ettim bizim arkadaşlığımız o şahıs dahil kmseyi ilgilendirmez dedim.. vs.. şeklinde ertesi gün hemen aradı..çok yanlış düşündüğümü ağır olduğunu çok yoğun olduğunu okulla ilgili daha birşey yapamadığını fn söyledi yine heyecanlı bir şekilde knştuk ettik.. snra bir gece mail yazdım sana ulaşamıyorum beni ara diye..
ve aradı antremandaydım heyecandan konuşamadım anladı akşam ararım sen çalışmana bak dedi.. öpüyorum dedi ve dondum kaldım her öyle dediğinde ölecek gibi hissediyordum kendimi..
ve akşam aradı.. 40 dk knşamadım yüzüm gerildi kendime diazem ypmıştım ama faydalı olamadı :D 40 dknın sonunda onu gerçekten beğendiğimi davranışlarından ötürü bana zarar vermeyecek kadar düşünceli olması gülüşü parlak gözleri belki herşeyden.. o ise bunları bildiğini ama benim gibi dvranırsa hayvanlık etmiş olacağını söyledi.. boş gezegenin boş kalfası bir kız olsaydın olabilirdi ama hedflerin hayallerin var bunları bozmaktan korkmadım diyemem gel beni bir abi olarak gör benim için hedeflerini bozma beni beklemek uğruna erkek arkadaştan v.sden mahrum kalma dedi.. ben eğer böyle diyebiliyorsan bana karşı birşey hissetmemişsindir hissetmeyeceksinde dedim.. konuşmamızın anlamı yok kapatıyorum dedim dur ben senden etkilenmedim diyemem etkilenmseydim gelmezdim dedi snra 1.5 saat fln knştuk.. çok eğlenceliydi çok güldürdüm güldürdü..
sonunda kapatırken öpüyorum dedi heyecanlandığımı söylemiştim.. sustum...ne cvp veriyim abicim ! dedim güldü .. öpüyorum demeni hoş karşılarım dedi.. hazırmısın dedim evt dedi öpüyorum dedim sessizce güldü.. iyi dileklerle kapattık telefonu.. o mesajlaşmaktan nefret eder vakti de olmaz zten daha çok knşur ondan snra mesajlaşmaya başladık.. çok tatlısın dediğinde fln.. sayın............ mesaj attığınız kişinin kalbi aritmiye girdi nabız normal olana kadar ltfen mj atmayınız fln diye şakalaşıyorduk türkiyede gündüz olmasına rağmen mjlaştık ettik artık öpüyorum canım cicim çok tatlısın moduna girdi.. ama akıl vermeyi ihmal etmiyordu kapılma kapılma benim için birşeylerden mahrum kalma fln diye.. birgün sezen aksu gel asırlardan uzan da tut ellerimi şarkısın yzmıştım.. snra artık benimde mantığım olduğunu.. yanlış yaptığımı herkesin imkansız gözüyle baktığını bildiğimi artık öğüt vermemesini istediğimi söyledim.. o da öğüt vermicem merak etme söyleyebileceğim tek şey bende öpüyorum demek oldu..öyle günlerce mesaj knşma derken camda görüştük normal askılı giymiştim ama saçıma yüzüme çok özen gösterdim saatler öncesinden 1 den sabaha kadar knştuk ana sigorta şasa yapmasa hala knuşurduk :D hep kişiliğim ve zekamla ilgili yorum yapardı artık dış görünüşüme yönelik yorumlar ypmaya bşladı omuzlarımı gördüğünde heyecanlandığını söyledi öyle kaldım camda fln tabi bu arada kuzenide gitti amerikaya tam bir serseri yabancı kızlarla ftoları yüzünden kavga etmiştim.. o da onlara fazla kafayı takmamam gerektiğini söylemişti.. amerikalı kız arkadaşından trkiyede iken ayrılmıştı ve kızı sevmediğini her defasında vurguluyordu sadece ilişki.. 6 yıllık ilişkisiydi asıl beni korkutan ondan çok önce ayrılmıştı yeniden özlemek ve istemek gibi şeyler olmadığını sadece onun kişisel tecrübelerini olduğunu söyledi uzun bir süre çıkmak istemiyorum dedi.. boxerla oturuyordum yanlışlıkla slyedim görmek istedi ama olmaz dedim.. şakalaştık güzel olduğmu vurguladı etti.. hayatımda olacağına ne olursa olsun arkadaşım kalacağına söz verdi hayatından çıkmak gibi bir derdim yok dedi.. snra yine knştuk ettik hep zekamdan kişiliğimden şundan bndan ona olan hislerimden çok mutlu olduğuunu söylerdi bense onu beklemennin bile gurur verici olduğunu gelecek günlerimde hep onun olmasını istediğimi vurguluyordum..mjlarıma geç cvp veriyordu anlayışım için teşekkür ediyordu snra benimle cmda knşmayı unuttu ertesi gün aradı özür diledi altından girdi üstünden çıktı affetmem için rsim gönderelim birbirimize dedi hatta o hemen çekip yolladı snra benden artistik bi foto bekledi böyle minili topuklu f.bookta paylaşmadığım bi foto gönderdim yorumları süperdi.. bende ona güzel bi foto çekerim aklını da alırım ama bir göğüs bir omuz her yerde bulunur neden ben neden benim resimlerim özel şeylerinin karşılıklı olması gerekir.. dedim.. sana göre arkadaşız ama senin bu saatte uyanık olman mümkün değil ama bna mj attın mail kutuma bakıyorum birşey göremiyorum ama sen ümit vermiştin bana diye? buna cvp vericem ama salim kafa ile 1-2 saat snra dedi.. ama vermedi snra çöle kampa gtti fln hala beğeni devam ediyordu.. birgün üniversite seçimimle ilgili bişey sormak için mj attım kütüphanedeyim merak etme diye ynt verdim eğer kısaysa yaz dedi bende knşmak istiyorum sen işin bitince ara beni saat kaç olursa olsun önemli değil bende ders çalışıcm dedim 3 gün oldu ses yok mj at ynt yok çok tepki gösterdim 1 hafta snra yine alttan aldım aradım daha snra knşalımmı dedi nötr bir sesle iyicene gerildim ses yok snra o takma onları dediği kızlarla fotolarını taglemişler havuz partisi fln..son zamanlarda diye bir albüm açtı türkiyeden giden arkadaşları ile amerika turu yapmşlar fln.. sildim blockladım ama dayanamadım aradım.. sustuk dakikalarca bitr beni kafanda kendini çok kaptırmışsın dedi zorlanarak son bir sözündemi yoktu dedim sana çok sinirlendim çok ağır şeyler yazmışsın.. içimden bişey demek gelmedi dedi.. aynı şeyi ben sana yapsam sn npardın mesajına 5 dk geç cvp verince ardı arkasına mj atıyordun unuttunmu dedim en azından silmezdim dedi.. sana geri dönücemi bilmeliydin er yda geç mjına ynt verecektim dedi.. annemi bile 10 gün aramadğım oluyo dedi ben annenle aynı konumda değilim ondan hiç bir şekilde kopamazsın zten dedim.. işte bşladı yine yoğunluğundn dem vurmaya.. 1-2 d ayırıp mj atabilirdin dedim olmuyo işte 1-2 dk olmuyo dedi.. saat problemi dedi sözünü kstim allah aşkına aradında hangi saat açmadım dedim.. skypetan fln arıyorum demeye bşladı ders çalışamıyosun bu benim sorumluluğuma giriyo ben sorumluluktan kaçan biriyim sorumluluk süreklilik gerektirir bu şekilde olmaz reelinde yokum çok kapılmışsın dedi.. bende seni suçlayacak değilim sn mantıklı davrandın snradan ayrıntılar değişse bile dedim.. benimde hatalarım olmuş olabilir dedi ! başımdan aşağı kaynar sular döküldü ama hislerime sahip çıkmak adına evt ortam öyle gerektirdibelkide sen çocuk değilsin benim gibi aynı heyecanı hissetmen mümkün değildi dedim olabilir dedi.. snra ben le knşmadığın günlerde naptın dedi yrn ne sınavın var işte sen ezberlemişsindir hpsini bol şans fln benimle şakalaşmak f.booktan arattırdı adımı bulamadı başkası çıktı eklesem mi acaba fln dedi boşuna heveslenme gördüm o kızı güzel değil dedim snra ben onu ekledim geri bloğunu kaldırdım kntrüm bitiyo bekle kredi kartından yükliyim dedi zten çok kntrün gtmiştir dedi ayy üzüldüm fln dedim...gerek yok dışarı çıkıcm dedi tel kapandı ve oaramadı geri.. ertesi gün okulu astım ilk kez.. mj attım bitirecksen bitir dedim.. biz çıkmıyoruz çıkmayacağız da canım bitirebileceğim birşey bile yok aslında dedi bir daha görüşmeyecekmiyiz dedim görüşürüz konşuruz denk geldikçe canım ama özel bi beklentin olmasın ltfen dedi senin beklentin neydi niye geldin niye bu kadar uzattın duygusallığımı gördün geri çekiliyorsun biliyorum artık ansızın arayacağına fln inanmıyorum amerikalı kız arkadşaın kadar olamadım dedim.. halbuki kızlar bş para etmiyo hepsi serseri hpsi çirkin.. bilrrek yptım.. canın ne isterse onu yap dedim ynt gelmeyince 3 gün snra girmiş profiline kabul etti beni.. ama ona olan sinirimle gttim kendime baktım ettim güzelsin demeleri yerine artık muhteşemsin dediklerini duymak daha güzelmiş.. oda görmüştür zten..
etrafımdakilerin başının etini yedim durdum
bu ilişkinin sonu yok
sana değer veriyormuş dürüst davrandı
çok sanaldı
bir daha hayatta aramaz
bence bir süre sonra arar şu an herşey yeni arkadşlığa çevirdi okulunu merak eder en azndan
hatta türkiyeye geldiğinde görüşmek bile isteyebilir..
o sorumsuz biri sadece senin gibi biri trafından sevilmek hoşuna gitmiş.. bu kadar üstüne gitmene izin verdi
arar bir süre sonra bizimki değişmişmi vercekmi ee bir çicekle bir yaz geçmez sana dokunamadı da
vs. vs....iyide resti çekti çıkmıycaz da dedi.. daha ne?
bense çok üzgünüm...
kendimi suçluyorum..
aptalım diye..
ama ümit vermeseydi bu kadar uzamazdı
keşke önce bitseydi 6 aydır yaptığı en iyi şey bu olsa da...
sizce de arar mı?
tek isteğim bu kaar kırgınlığa rağmen ona sarılıp kaçmak...
güzel bir yaşanmışlıktı..
hala aklımda..
tebessüm ediyorum...