Aşk Yemini

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
pıssa
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Aşk Yemini

Mesaj gönderen pıssa »

AŞK YEMiNi
Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin
değişmeyeceğine...Seni bir ömür seveceğime...Kelebeklerin renklerinin insanı büyülemesi gibi,
yarınımda da hep sevginle yaşayacağıma... Her bakışında okuduğun o gözleri her zaman yanımda
göreceğine, en yakın dostun, en yakın sırdaşın, en yakın arkadaşın olacağıma... Sıkıntının
sıkıntım; üzüntünün üzüntüm olacağına...Her kızgın anını çiçeğe dönüştüreceğime...Her üzgün
anında tebessümün geri gelmesi için elimden geleni yapacağıma...Asla ve asla soğuktan ve
yanlızlıktan üşümeyeceğine...Yanında olmadığım ve varlığıma ihtiyacın olduğu her anda bir
rüzgar olup seni saracağıma...Gözümün gözüne değdiği her an; sana yeniden aşık olup seni bir
periye dönüştüreceğime...Yaşam boyu her sabah sana aşık olarak uyanacağıma...Sen uyurken sana
bakıp, Sen ve Ben için dualar edeceğime...Hasta olduğun zaman sana çorba yapacağıma...Seni asla
üzmeyeceğime... Seni kızdırırsam bunu bilmeden yapacağımdan hemen özür dileyeceğime...Beni
tanıdığın gün, benden gördüğün neyse, ömrünce aynı beni göreceğine...Sevgimin asla
değişmeyeceğine...Sevgimin asla azalmayacağına...Bilakis her gün büyüyen bir sevgiyi dönüp
mutluluk ormanlarına seni taşıyacağıma...Senin herşeyin önünde olduğun gerçeğinin asla
değişmeyeceğine...Seni asla ihmal etmeyeceğime...Senin sadece 14 Şubat`ta değil, 365 tane
Sevgililer Günü`nde 365 tane ismin olacağına...Sana yalan söylemeyeceğime...Başkalarının
yanındayken seni asla unutmayacağıma...Elini usul usul, korka korka tuttuğum o ilk gündeki aynı
heyecanı hep yaşayacağıma...Bir ömür senin elini bırakmayacağıma...Bir ömür canım olarak
kalacağına...Tüm balonları senin için gökyüzüne salacağıma... Tüm çiçeklerde seni göreceğime..
.Okyanuslarda seni dalga yapacağıma...Yıldızlara kement atacağıma...Gökkuşağına salıncak kurup
7 renge senin rengini karıştıracağıma...Her satırda seni yazacağıma...Seni çizeceğime ve sana
sesleneceğime...Hiç bir şeyin, hiçbirzaman senin önüne geçemeyeceğine...Her günün bir
öncekinden daha güzel olacağına...Her anın unutulmazlık zincirine bir yenisini ekleyeceğine...
Sana her zaman HAYATIM diyeceğime... Seni sonsuzluk kadar çok seveceğime... Sen, ''SEN''
olduğun için seni seveceğime... Seni ''Bir ömürden de öte'' seveceğime... Seni Seviyorum
diyeceğime... SÖZ VERiYORUM...
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Cok tatliydi; böylesi güzel olur bir yemin.. Bin yemin gibi..
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

pıssa ne diyebilirimki , harikasın..
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Nasıl da yalan :)
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
pıssa
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum