arkadaşlar yardım eder misiniz

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
KuLL
Quick Friend
Quick Friend

arkadaşlar yardım eder misiniz

Mesaj gönderen KuLL »

arkadaşlar sizinle bir kaç rüyamı ve başıma gelen bir olayı anlatacağım.Bunların ne anlama gelebileceği konusunda fikirlerinizi yazmanızı rica ediyorum

ilk olarak başıma gelen olaydan bahsedeyim.Ben 10 yaşlarındayken okuduğum okulun bahçesinde oturmuş gökyüzünü seyrediyordum.Birden önümden bir melek geçti.Onu tam olarak görebiliyordum.Bana üfledi ve ben neredeyse düşmek üzereydim.

Rüyalarıma gelince:Ben rüyalarımda cenneti,cehennemi,kıyamet ve hesap gününü,sarayda taç giydiğimi,ashabı ve ehli beyti,Resülullahın mezarını kazdığımı,yerden göğe yükselen bir merdivenle göğe çıkıp 5 tane peygamberi gördüm.

arkadaşlar bana edeceğiniz yardımlarınızı bekliyorum.bu rüyaların yorumunu profesyonelce yapacak tanıdıklarınız varsa onlara bunu anlatırmısınız ???*
Kullanıcı avatarı
Usamam
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Usamam »

ben yorum yapamam ama bu rüyaların herkese anlatılmaması gerektiğini biliyorum.yani yorum çok önemli rüyada şimdi bunu okuyan herkes kafasına göre bi yorum yapar sana karışmak değil niyetim ama keşke yazmasaydın buraya...
HAYATTA HİÇBİR ŞEYİM
AZ OLMADI SENİN KADAR
VE HİÇBİR ŞEYİ ÖZLEMEDİM
SENİ ÖZLEDİĞİM KADAR
SENDE BAŞINI ALIP GİTME NE OLUR
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

Usamama katılıyorum, çünkü bu rüyaların sıradan olmadığını ancak belli bir maneviyata sahip kişiler tarafından yorumlanması gerektiğini düşünüyorum..Çünkü; bunu defalarca test ettim; nasıl yorumlarsan ona göre şekil alabiliyor bazı şeyler...
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

usamama katılıyorum bende yorum yapmamayı tercih ediyorum.herkese anlatılmaz böyyle rüyalar....
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

ben arkadaşlarla aynı fikirde değilim bir kere melek olayına kesinlikle inanmıyorum ya halusinasyon görmüşsün yada gördüğün başka bişeydi. rüyalarına gelince sen o kadar mı günahsız , dini bütün bir insansın ki bu tür manevi rüyalar görebiliyorsun sana nasıl yorum yapılmasını bekliyorsun evet arkadaşım bu rüyaları görmüşsün sen kesin cennetliksin mi? diyelim
saçmalamayalım lütfen
Kullanıcı avatarı
Hicran
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Hicran »

temiz tertemiz duygularla yazmis gordugu ruyayi yardim diye demis onu rencide etmek bize yakismaz bende yukarda yazan arkadaslarim gibi diyorum anlatmasaydin keske daha iyi olurdu yorumum bu...evet bu tip ruyalar görülür allah istediginede gösterir günah isleyen yada günahsizla alakasi yoktur bence.arkadas bize bana gunahsiz diye söyleyinde demedi yorum yapabilirmisiniz paylasirmisin demek istedi...bize hic yakismayacak yönü ise insanin dini inancini ölcmek....
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

Hicran yazdı:temiz tertemiz duygularla yazmis gordugu ruyayi yardim diye demis onu rencide etmek bize yakismaz bende yukarda yazan arkadaslarim gibi diyorum anlatmasaydin keske daha iyi olurdu yorumum bu...evet bu tip ruyalar görülür allah istediginede gösterir günah isleyen yada günahsizla alakasi yoktur bence.arkadas bize bana gunahsiz diye söyleyinde demedi yorum yapabilirmisiniz paylasirmisin demek istedi...bize hic yakismayacak yönü ise insanin dini inancini ölcmek....
ben yorumumu yaptım siz inanmakta serbestsiniz ben inanmıyorum.bu kadar :)
Kullanıcı avatarı
Usamam
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Usamam »

ya bence kull sen bu msjlarını sildir.çünkü bilen bilmeyen herkes okduunda ister istemez bi yorum geçer aklından.hayır olsun diorum zaten bisürü yazmışsın.rüyalarında inş.hayırlıdır
HAYATTA HİÇBİR ŞEYİM
AZ OLMADI SENİN KADAR
VE HİÇBİR ŞEYİ ÖZLEMEDİM
SENİ ÖZLEDİĞİM KADAR
SENDE BAŞINI ALIP GİTME NE OLUR
Kullanıcı avatarı
Hicran
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Hicran »

zeynep_1114 yazdı:
Hicran yazdı:temiz tertemiz duygularla yazmis gordugu ruyayi yardim diye demis onu rencide etmek bize yakismaz bende yukarda yazan arkadaslarim gibi diyorum anlatmasaydin keske daha iyi olurdu yorumum bu...evet bu tip ruyalar görülür allah istediginede gösterir günah isleyen yada günahsizla alakasi yoktur bence.arkadas bize bana gunahsiz diye söyleyinde demedi yorum yapabilirmisiniz paylasirmisin demek istedi...bize hic yakismayacak yönü ise insanin dini inancini ölcmek....

sevgili arkadasim konu inanip inanmamak degil anlatamadim sanirim neyse ben yorumumu yaptim sende kirgin oldugum konu bunu sacmalik olarak gormen....
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

zeynep_1114 yazdı:
Hicran bence bir yanlış anlama var ortada..Bence kull rüyasını buraya yazarak bizlerden yada bizim bu işi yapabileceğine inandığımız kişilerden yardım istemiş..Zeynep de düşüncelerini yazmış bunlarla ilgli..Çünkü bazı rüyalar ruhani olablirken bazıları da aldatmaca olabiliyor..Konu ile ilgili düşüncemi zaten yukarıda yazdım..Melek konusunda ise HERKESİN FİKRİNE SAYGI LÜTFEN...
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet