pitbull ve kangal

Doğadaki hayvanlar ile ilgili paylaşımlar, evcil hayvanlarınızın bakımı, sağlığı ve eğitimi ile ilgili konuların paylaşıldığı forum.
mad_emrah

pitbull ve kangal

Mesaj gönderen mad_emrah »

arkadaslar sizce hangısı daha guçlu yada hangısı yener bence kangal sizce ?
domashno

Mesaj gönderen domashno »

hayvan sever olarak otür dövüştürmelere karşıyız öncelikle.ama pitbull labaratuar hayvanı olduğu için çenesi çok güçlü.kangalında fiziksel gücü var ama pitbull ısırabilirse kangalı yener.çok agresif hayvan pitbull.
mad_emrah

Mesaj gönderen mad_emrah »

ama pitbull ılk olarak hep bogaza saldırır ve unutmayalım kı kangalında göguslerı çok kuvvetlıdır..
Kullanıcı avatarı
ChristmasTime
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen ChristmasTime »

Bencede pitbull yener. Korku denen duygu o hayvanda yok diye duymustum. Karsısına fil cıkarsan ona bile saldırmaktan çekinmezmiş vs. Birde alt cenesinin sinir ağı farklı oldugundan arkadaşın dedigi gibi acıyı hissetmeyip, kemik kıracak kadar sert ısırdıgı sölenior.
[size=150][color=red][b]Ateşe Dayanabileceğin Kadar Günah İşle...[/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
QueenCiara
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen QueenCiara »

Nedir bu soruyu sormanın amacı?Pitbull çok kuvvetli bir köpek değildir ama ısırdığı zaman kolay kolay bırakmaz,sarsar..Kangalsa hem boyut olarak hem de güç olarak pitbulldan çok daha üstündür.
Kullanıcı avatarı
canerokcuoglu
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen canerokcuoglu »

Arkadaşlar nolur bu konuları tartışmayın. Ben hayvan severim ve pitbull olsun kangal olsun hayvanlar sahiplerinin kişiliklerini alırlar. Bu yüzden ne pitbull nede kangal birbirini yensin.. Her hayvanın doğada kendine göre üstünlüğü vardır. Bilgi olarak sunuyorum Pitbull Labratuar köpeğidir. kaangal doğal her köpeğin hassas olduğu nokta boğazıdır. Ve hepsi gerekirse yaşamak için öldürür iç güdüsel bir davranış bu.