Aşk Tutkunu!!!

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
xOler
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Aşk Tutkunu!!!

Mesaj gönderen xOler »

Bir Kız dersaneden Bana cıkma teklif etti.Bende kabul ettim.dersanede etutlerde fln goruyordum.Bir gun mini etek giydi bende sinirlendim bizim arkdaslarda dalga geciyorlar bak olm bak vs...Bende sinirlendim bu ne dedim millete beni rezilmi edicen bidaha gormıcem dedim evine fln bıraktım vs... Sonra benim cıktıgım var dedi cekti gitti bende Bye... Dedim.Tabiki dersanenin en guzel kızı herkez onu seviyor bizim arkdaslarda ona cıkma teklif ediceklerdi sende gel dediler ben evini gosterdim ben cagırdım vs...Ertesi gun Arkdaslarına anlatmıs Giray(ben) neden kızın evini takıp ediyorsun sen sapıkmısın vs... sayıklıyorlar.Kızın biri yaptıgın herseyi soylerim bilmiyoruz sanki kızın pesinden kostugunu oradada kız eski konuları acmayalım dedi bende cektım gıttım.SOnra GEldi Yanıma Arkdaslar ıcın ozur dilerim onlar senden soz etmiyorlarıdı fln...
Ben anlamadım abi bu ne ya dalgamı geciyorlar.Tabi ben onu cok seviyordum oncenden baskasıyla cıkınca yarım kaldı :lol: :lol: Neyapıcamı Sasırdım... :roll:
[shadow=green][color=blue]Houston - I Like That ooOOOOooo I Like That >>NiHaN<<[/color][/shadow]
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Yazık sana da... Allah'tan benim hiç öyle derdim olmadı :oops: :roll:
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
xOler
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen xOler »

ComiC yazdı:Yazık sana da... Allah'tan benim hiç öyle derdim olmadı :oops: :roll:
benim de olmıcaktıda ben herkıza evet dedigim ıcın oldu :lol:
[shadow=green][color=blue]Houston - I Like That ooOOOOooo I Like That >>NiHaN<<[/color][/shadow]
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: At izi it izine karıştı mı bende anında araziye karışırım
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

boynuz yemisin geri donmek yakismaz.
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

....

Mesaj gönderen sarı gelin »

yüreğin ne diyorsa onu yap,gerisini de boşver.aşkta ağır abilik olmaz.milletede bakma ,onlar her durumda konuşur nasılsa..seviyorsan şansı yitirmeyeceksin....
sonra pişman olup acı çekeceksin...yol yakın...en azından alacaklı olan sensin..
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Su akar yatağını bulur. Uff al baştan bi tane daha. Sarı Gelin yandık...
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

işimiz ne:)))biride bir binide bir yeterki faydamız olsun..ve de en önemlisi söylediklerimizi anlayıp uygulamaya çalışsınlar..
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir