Kurtlar Vadisi Terör yayından kaldırıldı

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

Kurtlar Vadisi Terör dizisinin yayından kaldırılma kararı sizce doğru mu?

Evet, yayından kaldırıldığı için mutluyum.
9
31%
Hayır, çok yanlış bir karar verildi.
20
69%

Toplam oy: 29

Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Zen yazdı:Yayinlanmasi icin hic bir sebep yok ve bir fayda da goremiyorum bu dizide, kime ne ogretiyo? ne ders veriyo? Turkiyenin basina neler neler gelmis, neler olmus hadi onu dizi yapalim izleyelim...
Herkes Turkiye de neler olup bittigini biliyo yillar boyunca, yazilmis tonlarca kitap var, isteyen gitsin kitaplari alsin okusun. Izleyen bir suru cocuk var ve ne kadar psikolojileri degisiyo hepimiz biliyoruz. Gereksiz diziler..
Kimseye bir şey öğretmiyor, kimseye ders vermiyor. O kadar insan haksız bi sen haklısın. Televizyon her türden kesime hitap eder. Çocuklar izleyecek diye yetişkinlerin hakkı yenmez. Böyle sansür yerine başka önlemler alınsın. Direk dizinin tepesine vurulmasın. O tonlarca yazılmış dediğin kitaplar 18 yaşından küçüklere satılmıyor sanırım?
Dreams
Kullanıcı avatarı
Khes
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Khes »

Kurtlar vadisinin yayından kaldırılması iyi olmadı ben yetişkin bi insanım ve bana bi özenti vermiyo kendini bilmeyen kişiler etkileniyor diye benim hakkımın yenmeside hiç hoşuma gitmiyor onlarca bölüm yayınlandı ilk dizide ve sinema filmi çekildi ve Terör adı altında yeniden başladı napalım yani bazıları kendini polat alemdar zannediyolar diye başka saçma sapan dizilermi seyredelim
[size=117][color=red][b]Yurtta Sulh Cihanda Sulh[/b][/color][/size]
Düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm;
Bizimde dünyamıza sabah olacak gülüm!
O güzel gülüşüne bir kurşun sıksada ölüm
Unutma umuda kurşun işlemez gülüm
Kullanıcı avatarı
dewil_lions
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen dewil_lions »

gerçekler gizlenmeye çalışılıyor anlattıkları konuları herşeyiyle gerçek ve bu bazılarının hoşuna gtmiyor
hem ilk bölümünde bir kardeşliği anlatmış bir diziye neden yasak konur anlamış değilim kaldırılması üzücü
bende etkilenmiyorum kendi kişiliğini oturtamamış veya kişiliğini koruyamayan insanlar etkilenir
şu yalan dünya da bari SEN gerçek ol be
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

bu konuda şikayet edenleri okyanusdan alınmış bir kova suya benzetmiştim ama aslında o alınan su başlı başına okyanusmuş ki... yayından kaldırıldı..

:)
mutlu oldum..
gerek de yoktu böyle diziye zaten..

;)
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
tolgabjk_33
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen tolgabjk_33 »

Bence bu dizi gerçekleri gösteriyor olabilir ama dizi içindeki olaylar insanlar tarafından benimseniyor ve kötü örnek oluyor.Zaten yayından atılma sebebi bu diye biliryorum.
BİNLERCE DANSÖZ VAR...
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Nefertiti »

Kaldırılması uygun oldu şeçeneğini işaretledim ama, nedeni diziye karşı olmam değil.. Yayınlansa yine olacak olan birsürü olaydan sorumlu falan tutulacaktı dizi, yada başka birsürü ayrıntı.. Bende reyting kaygısıyla, diğer tv kanallarının baskısına yoruyorum bu kaldırılma kararını.. Yoksa gereksiz ve zararlı o kadar program içinden bu dizi seçilmemeliydi yayından kaldırılmak için..
İzlemek isteyen yine izler nasılsa ( VCD'den veya İnternetten yine de yayınlanacak denildi çünkü) Ben şahsen geçen yayın süresi zamanında, bir bölümünü dahi kaçırmadan izlemiştim. Yine yayınlansa izlerdim, ama bu defa CD'den izleyeceğim demektir..
Tırtılın "Dünya'nın sonu" dediğine, Usta "Kelebek" der...
Kullanıcı avatarı
tolgabjk_33
Super Friend
Super Friend

Dizide gerçekleşen olayları insanlar kendilerine örnek alıyorlar.Ve çok kanlı bir flim.
BİNLERCE DANSÖZ VAR...
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Nefertiti »

Bir insan bir dizide insan öldürülüyor diye, gidip birilerini öldürüyorsa, bu dizinin suçu değildir. O kişinin kendi problemli yapısından kaynaklanır.
Geçen sezon her bölümü izledim, ve hiç "ya allah" diye silaha veya bıçağa saldırdığımı hatırlamıyorum.. Hatta ailece izliyorduk yani.
Dizinin kaldırılma nedeni olarak bunu öne sürmeleri saçma bence.. Çocuklar etkileniyorsa, çocuklarına izletmesinler. Başka tür birsürü film için çocukları yataklarına gönderen ebeveynler bunun için de göndersinler. Zaten aşkam 22:00 civarı yayınlanıyor yani.
Tırtılın "Dünya'nın sonu" dediğine, Usta "Kelebek" der...
Kullanıcı avatarı
tolgabjk_33
Super Friend
Super Friend

bu diziyi insanlar izliyorsa insanları düşünmeleri lazım her insanın aklı yerinde değil.Türkiye önüne geçen mafya olmaya çalışıyor.
BİNLERCE DANSÖZ VAR...
Kullanıcı avatarı
Sevdazan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Sevdazan »

fakat şu da var ki bu dizi olsa da olmasa da bizim insanımız mafyaya özeniyor.
Kaldırılmasına şunun içinde karşıyım. Tek mafya dizisi bu değil.Daha bir dolu dizi var. Ya hepsini kaldırsınlar yada hiçbirine dokunmasınlar..
bence ortada böylede bir haksızlık var....
[b]***SEVGİ: ASIL KUDRETİN SAHİBİDİR***[/b]

[b]www.sevdazanca.tr.cc[/b]