arkadaşlar yardım eder misiniz

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

melekler nurani varlıklardır gözle görülemez. tekrarlıyorum baştan aşağı saçmalamış tartışmak bile gereksiz.
Kullanıcı avatarı
Usamam
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Usamam »

onu biz bilemeyiz bence çeşitli kılıklarda görünebilirler belkide.belkide küçükken grdüü için hayal kurdu o an.yani çizgi filmlerde oluo ya melekler birini görmek istedi kafasından uydurdu.veya Allah(c.c.)gösterdi.ama bencede tartışmaya açık bi konu değil.
HAYATTA HİÇBİR ŞEYİM
AZ OLMADI SENİN KADAR
VE HİÇBİR ŞEYİ ÖZLEMEDİM
SENİ ÖZLEDİĞİM KADAR
SENDE BAŞINI ALIP GİTME NE OLUR
Kullanıcı avatarı
KuLL
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen KuLL »

arkadaşlar yaptığınız yorumlar için teşekkür ederim.Yalnız şunu unutmayın ahir zamanda müminlerin rüyaları gördükleri gibi çıkacaktır.Dediğiniz gibi benim bunu böyle açıkça anlatmam yanlıştı ama yinede bunların anlamının ne olabileceğini çok merak ediyordum.Ve hala profesyonel birinden yardım istiyorum.size anlattıklarım başıma gelenlerin az bir kısmıydı ve ençok merak ettiklerimdi.yardımlarınızın geleceğini umuyorum..

teşekkürler
Kullanıcı avatarı
KuLL
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen KuLL »

onu biz bilemeyiz bence çeşitli kılıklarda görünebilirler belkide.belkide küçükken grdüü için hayal kurdu o an.yani çizgi filmlerde oluo ya melekler birini görmek istedi kafasından uydurdu.veya Allah(c.c.)gösterdi.ama bencede tartışmaya açık bi konu değil.
kardeşim melek gördüğüme eminim isterseniz fiziksel özelliklerini tarif edebilirim.
Kullanıcı avatarı
Usamam
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Usamam »

yok kardeşim ben diyceğimi dedim.Allah-u Teala bilmemizi istediği kadarını Kur'an da yazmış..eğer isterse bizede gösterir inş.
HAYATTA HİÇBİR ŞEYİM
AZ OLMADI SENİN KADAR
VE HİÇBİR ŞEYİ ÖZLEMEDİM
SENİ ÖZLEDİĞİM KADAR
SENDE BAŞINI ALIP GİTME NE OLUR