Oylece Gittin

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: At izi it izine karıştı mı bende anında araziye karışırım
İletişim:

Oylece Gittin

Mesaj gönderen Nefret »

gittin...ben arkandan sadece baktım.oysa söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki...'gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini.gidersen,sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak.gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi.o karanlıkta yokmu kaybedeceğim'diyecektim sana,konuşamadım... gittin...gidişini görmemek için gözlerimi kapattım.öylesine acıdıki içim ,tutup koparsalardı kolumu,bacağımı bu kadar acı duymazdım.acım yaş olup akmalıydı gözlerimden.ağlayamadım... gittin...seni delicesine bir tutkuyla sewiyordum oysa.tutkum senin olmaktı,tutkum senin teninde erimek,tutkum hayatı seninle, sadece seninle paylaşmaktı.anlatamadım... gittin...gidişini önlemek için tutmak vardı ellerinden.ellerim değilmiydi her dokunuşumda seni ürperten_?_ ürperirdin yine biliyorum.bir kez tutsam ellerini,gitmek için biriktirdiğin bütün cesaretin kaybolurd! u.tutamadım... gittin...bir yıkım gibiydi gidişin.sen adım adım uzaklaşırken benden, çöküp kaldı bedenim olduğu yere.nice terk edilişlere dayanan bu yürek bu kez yenilmişti.bu kadar zayıf değildim ben kalkmalıydım.kalkamadım... gittin...oysa geldiğin gün gideceğini biliyordum hazırdım gidişine.kaçak zamanları yaşıyorduk. zaman bitecek ve sen gidecektin.bense gidişinin ertesi günü hyatıma kaldığım yerden başlayacaktım.başlayamadım... gittin...bir şey söyledin mi giderken_?_ 'KAL' dememi istedin mi_?_ son bir kez 'SENİ SEVİYORUM' dedinmi_?_ 'BEKLE BENİ,DÖNECEĞİM' diye umut verdin mi_?_ beynim öyelesine uğulduyordu ki duyamadım... gittin... nereye gittiğin önemli değildi.binlerce kilometre uzakt da olsan , iki metre ötemde de olsan fark etmiyordu.artık yoktun ve asıl bu düşünce beni felç ediyordu.kurtulmalıydım senden ,bu yokluk duygusundan kurtulmalıydım.kurtulamadım... gittin... unutlanların arasına katılmalıydın.anıları bir sandığa koyup hayatı bir yerinden ya! kalamalıydım.bu aşk noktalandıydı, bu sevdada vazgeçmeliydim.yapamadım... gittin... bir okyanusun ortasında, tek küreği kaybolmuş sandalda dev dalgalarla boğuşan bir denizciyim şimdi.bil ki sevmekten vazgeçmedim seni, bil ki seninle birlikte sevdanıda taşıyacağım yürağimde.bil ki seni unutamadım!... hayatım boyuncada untmayacağım asla ve asla sen istesende istemesende...
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

unutursun...eğer o nu unutturacak biri çıkarsa inan unutursun..ama izi hep kalır.keşke gitme diyebilseydin..şimdi böyle üzgün olmazdın..pişmanlıkların olmazdı.keşke diyebilseydin....
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

bu acı adama yaşadığını hissettirir. keyfini çıkar. bulmak zor, yitirmek can acısı. ah ah.. 8)
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

nefret bak bu sefer nasihat yok,kafana göre takıl,sevda senin sevdan,yaşanmışlar senin yaşanmışların..kolay gelsin..
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

sarı gelin yazdı:nefret bak bu sefer nasihat yok,kafana göre takıl,sevda senin sevdan,yaşanmışlar senin yaşanmışların..kolay gelsin..
hem alinmayalim espri olsun diye demistim :wink:
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

:) bak baakkk.
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

hayat bu zor i$ ya$amak
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

daha dur be nefret,sen ne zoru gördünki.bunlar alıştırmaa..gerçekler ardırsıra gelecek.bekle gör....