Dünya Sigarayı Bırakma Günü ne zaman?

Yazar: »


Soru - Cevap forumunda bulunan Dünya Sigarayı Bırakma Günü ne zaman? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ziyaretçiler ya da kullanıcılar tarafından etik kurallar dahilinde sorulan her türlü soruları araştırarak bu forumdan yanıtlıyoruz.

Dünya Sigarayı Bırakma Günü ne zaman?

Mesajgönderen taNGo » 12-03-2019 15:20

Dünya Sigarayı Bırakma Günü ne zaman? Dünya Sigarayı Bırakma Günü tarihi?

Dünya'da her yıl 9 Şubat tarihi Sigarayı Bırakma Günü olarak belirlenmiştir. Dünya Sigarayı Bırakma Günü, çağımızın en zararlı alışkanlıklarından biri olan sigaranın zararları, kişinin yaşamı üzerindeki etkileri v.b. gibi konularda toplumun bilgilendirilmesi, sigara alışkanlığının sona erdirmek için yapılması gerekenler ve tedaviler gibi konularda bilgi vermek; sigara alışkanlığının zararlarına dikkat çekmek amacıyla her yıl 9 Şubat tarihinde düzenlenir.

Dünya Sigarayı Bırakma Günü'nün diğer bir amacı, sigara içen kişilerin bu kötü alışkanlıktan kurtulmasını sağlamak; sigara içmeyen kişilere ise sigaranın zararlarını bir kez daha hatırlatarak uzak durmalarını sağlamaktır.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Soru - Cevap

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron