2019 STS Tıp sınavı ne zaman?

Yazar: »


Eğitim/Öğretim forumunda bulunan 2019 STS Tıp sınavı ne zaman? konusunu görüntülüyorsunuz...

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..

2019 STS Tıp sınavı ne zaman?

Mesajgönderen taNGo » 03-01-2019 15:30

2019 Tıp Doktorluğu Sınavı ne zaman? STS 1. Dönem sınav tarihleri

2019-STS (Tıp Doktorluğu Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı) 1. Dönem başvuruları ÖSYM'nin web sitesi üzerinden elektronik ortamda alınmaya başlandı. Başvurular 3-10 Ocak tarihleri arasında alınacak. 2019 STS 1. dönem sınav tarihi ise 24 Şubat 2019 Pazar günü olarak belirlendi.

Resim

Tıp Doktorluğu Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı 1. Dönem (STS 1. Dönem) için başvurular ÖSYM'nin web sitesi üzerinden alınmaya başlandı. 3 - 10 Ocak tarihleri arasında alınacak başvurular için kılavuz ve başvuru bilgilerine ÖSYM'nin https://www.osym.gov.tr web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Başvurular, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr/ web sayfasındaki Aday İşlemleri Sistemi üzerinden alınıyor.

2019 STS 1. Dönem Kılavuz ve Başvuru Bilgileri için tıklayın

ÖSYM'nin güncel sınav takvimine göre 2019 STS 1. Dönem sınavları 25 Şubat 2019 tarihinde yapılacak. Sınav sonuçları ise 21 Mart 2019 tarihinde açıklanacak.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Eğitim/Öğretim

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.