YDS ilkbahar dönemi başvuruları

Yazar: »


Haberler forumunda bulunan YDS ilkbahar dönemi başvuruları konusunu görüntülüyorsunuz...

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

YDS ilkbahar dönemi başvuruları

Mesajgönderen taNGo » 02-02-2016 22:50

Geçmiş dönemlerdeki KPDS ve ÜDS sınavları yerine yapılan YDS (Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı) başvuruları yarın başlıyor.

Resim

Adaylar başvurularını TC kimlik no ve şifreleriyle ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr/ ya da https://ais.osym.gov.tr/ adlı internet sitelerinden 15 Şubat tarihine kadar yapabilecek. Sınav kılavuzu ve başvuru formları basılı olarak satılmayacak ve sadece ÖSYM'nin internet adresinden temin edilebilecek. Adaylar, sınav başvuru işlemini ÖSYM'nin internet sitesinden yaptıktan sonra başvuru süresi içerisinde sınav ücretini başvuru formu ve sınav kılavuzunda belirtilen ilgili ödeme kanallarından biri yoluyla ödeyerek başvurularını tamamlayacaklar.

İlkbahar dönemi YDS sınavı 27 Mart tarihinde yapılacak. Sınav sonuçlarının ise 14 Nisan tarihinde açıklanması planlanıyor.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.