Selam

phpBB Türkçe Desteği phpbbturkey.com sitesinden alabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
]Ba[[ST@R]]d[
New Friend
New Friend
İletişim:

Selam

Mesaj gönderen ]Ba[[ST@R]]d[ »

Merhabalar Benım bır sorunum vardı..

Abi...
Portal Sayfasındakı unutmayın bolumunu nasıl yaptın..
Anlatabılır mısın?
[img]http://www.intertr.net/ugen/gifler/048.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Öncelikle bu siteden kendi sitenize almış olduğunuz ve TurkiyeForum.Com© tarafından yapılan düzenlenen materyallerin yasal olmadığını bir kezde buradan iletiyorum.

Forumda parthenos ve www.forumimages.com adresinde olmayan tüm image ların resimlerin tarafımızdan yapılmış olduğunu ve bunların izinsiz hiç bir şekilde başka siteler tarafından kullanılmasının/yayınlanmasının ilkelerimiz ve prensiplerimiz gereği yasak olduğunu unutmayın.Eğerki bu uyarımızı dikkate almaz ve devam ederseniz yasal yollara başvuracağımızı önemle bildiririz.

Sorunuza gelecek olursak Ana Sayfadayken internet explorerden "kaynağı görüntüle" yapıp ilgili kodu portal_body.tpl dosyasına yerleştirebilirsiniz.
Dreams
Kullanıcı avatarı
Bozkurtum
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Bozkurtum »

Neden kopyacı şerefsizler, iki yzlülük yapıp birşeyler sormak istiyor. Olm bi halt yapıp site ismi duyurmak istiyorsanız yırtının! Kopyalama yapmayın!
[b]TurkHacking Admin
[size=75]admin@turkhacking.net[/size][/b]
huzunbaz

Mesaj gönderen huzunbaz »

hakikaten hadi çalıyorsun bari gelip soru sorma. verilen emeğe saygın yok bari azcık insancıl yanın olsun da bu kadar belli etme ne olduğunu.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Kimseye garezim yok fakat insan ister istemez morali bozuluyor.Ana sayfaya daha önceden benim yazdığım "TukiyeForum'a Hoşgeldiniz" yazısını bile renkler desenler yazı tipi aynı olarak kopyalayıp kendi sitesinde sadece site adını değiştirerek yazmış.
Birazda inceledim siteyi kendim yaptım gibisinden laflar yazmış.Halbuki www.phpbb2.de adresinden phpBBplus v1.3 download edilmiş.

Arkadaşın forumun aynısını yükleyip kullanmak isteyen varsa işte download adresi: http://www.phpbb2.de/dload.php?action=d ... ile_id=498
Dreams
B.E.B.I.S.I.M

Mesaj gönderen B.E.B.I.S.I.M »

http://www.forumalemi.com forumunun Super moderatorlerinden biriyim..
burada yazilanlari gorunce gercekten uzuldum ve bir o kadarda sasirdim ..:roll:
Adminlerimle bunu konusurum isin aslini o zaman anlariz..
eger gercekten oyle bir sey le mi karsi karsiyayiz.. eger ki oyleyse gerekenleri yapariz..
yanliz bir istegim varr .. her ne olursa olsun BOZKURT arkadasin karsisindaki bir insana Serefsiz diye hitap etmesi hic hos degil ki forum kurallarindada kufurlerle lilgili bir bolum var okuduguma gore..

simdilik saygilar
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Bozkurtumunda kendisine ait web sitesi var. www.turkhacking.net .Ben bu sitenin reklamını kendi sitemde bile yayınlarım.Çünkü o sitesinin reklamını yapmak için ne kullanıcılara özel mesaj attı nede başka sitelerden bir şeyler kopyalayıp kendi sitesinde kullandı.Sanırım onun sitesindede aynı şekilde reklam yapıldı veya başka bir sorun oldu.
Haklısın hitap şekli doğru değil fakat insan bazen sinirlerine hakim olamıyor.

Şimdi sizede sorayım.Şu an o sitede moderatörsünüz.Ben gelip özel mesaj atarak turkiyeforum.com ile ilgili bir reklam yapmaya kalksam yada sitenizde yayınlanan birşeyi kaynak göstermeden sizden izinsiz yayınlasam beni o siteden uzaklaştırmazmısınız?Ben ]Ba[[ST@R]]d[
nickini bir süreliğine uzaklaştırdım.Sürekli siteden uzaklaştıramam.Çünkü herkese açık bir site burası.

Peki bu şahıs neden kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapıyor?

Bu arada sizin forumunuzda ]Ba[[ST@R]]d[ ın nicki T..A..T..L..I..
Dreams
B.E.B.I.S.I.M

Mesaj gönderen B.E.B.I.S.I.M »

Evet o kisinin TATLI nickli kisi oldugunu biliyorum..

sizlerde haklisiniz.. boyle bir sey olmasini ben de istemem.. kendime nasil yapilmasini istemiyorsam..
Baska forumlara girerek kisilere mesaj atarak reklam yapma isinede karsiyim cunku bir cok foruma uyeyim ve bunu yapmak benim prensiplerime aykiridir..

Calinti olan konuya gelince dedigim gibi adminlerle konusmam gerek egerki boyle bir sey varsaa herseyin tatlilikla hallolmasini dilerim..
sizleri haksiz gordugumu dusunmenizi istemem..
ama TATLI nin boyle bir sey yapabilecegine aklim ermiyor ki sitemizin adminlerinin bir cok sitesi varrbu iste baya usta olmus kisilerdir .. yaslarina gelince cocuk yasta degiller ve neyin nasil ne gibi yerde kullanilacagini, neyin aynlis olup olmayacagini bilirler diye dusunuyorum..
dedigim gibi bu isi adminlerle ben konusayim..

bu arada herkes sinirlerine hakim olamayabilir ama yinede cikip SEREFSIZ diye karsisndaki kisiye hitap etmesini gerektirmez..

saygilar
huzunbaz

Mesaj gönderen huzunbaz »

ESQARE yi çok iyi anlayabiliyorum, benimde başıma geldi bu emek hırsızlığı, yaptığım bir takım scriptler vs. alındı, ismim silindi, bilmemne oldu falan ama ben bi yerden sonra alıştım artık. oysa büyük bir emek sarfediliyor en ufak bir image dosyası için bile, bu yapılan vicdansızlıktan başka birşey değil..

emek hırsızlığı en büyük hırsızlık kanaatimce.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Orada direkt şahısa şerefsiz denmiyorki zaten.Kopyacılara diyor ...
Dreams
Kilitli

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir