Shevchenko'dan Ronaldinho'ya taş!

Futbol hakkında tüm konular.
Kullanıcı avatarı
Fatalrhymer
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Shevchenko'dan Ronaldinho'ya taş!

Mesaj gönderen Fatalrhymer »

Sheva'dan Ronaldinho'ya taş!
İtalya Serie A Ligi'nin güçlü takımlarından Milan'ın Ukraynalı golcü futbolcusu Andriy Shevchenko, Şampiyonlar Ligi finalinde karşılaştıkları Liverpool'u yenmiş olsalardı bu yılki 'Avrupa'da yılın futbolcusu' ödülünü Milan kaptanı Maldini'nin alacağını iddia etti.

Geçen yıl İstanbul'da kaybettikleri Şampiyonlar Ligi finalini hala unutamadıklarını kaydeden Shevchenko, Ronaldinho'nun Avrupa'da 2005 yılının futbolcusu seçilmesiyle ilgili olarak ise "Çok güzel bir olay. Ronaldinho için unutulmaz ve özel bir anı" dedi. Ronaldinho'nun bu ödülü almasında Barcelona'nın geçen yıl şampiyon olmasının etkili olduğunu savunan Ukraynalı golcü, "Eğer bizde geçen yıl Liverpool'a elenmeseydik, kaptanımız Paolo Maldini bu yıl ki favorilerden birisi olurdu. Ama bizim finali kaybetmemizin cezasını yine bizler çektik" diye konuştu.
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

Bence Shevchenko'nun tutumu tamamen yanlış. Paulo Maldini elbette ki iyi bir futbolcu, ancak Ronaldinho'yu da hafife almamak gerekir. Ronaldinho gerçekten ( bana göre ) 2005 yılının futbolcusu.
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

ronaldinho'ya laf atmak ayıptır, günahtır. annesi bu adamı hastanede değil, sirkte ip üzerinde doğurmuş, cambaz olmuş.
Kullanıcı avatarı
capan_aga
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen capan_aga »

ronaldinho' a laf yok
[glow=red]''Eğer dünyayı sevseydim doğarken ağlamazdım'' diyorlar ama ben yinede seviyorum...[/glow]

[img]http://capan_aga.sitemynet.com/mynet_resimlerim/er.gif[/img]