Neden 1 gün ...

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Neden 1 gün ...

Mesaj gönderen dJ4 »

Dikkat ettiniz mi bilmem yarın yani "Sevgililer Günü" "St. Valantine Day" "V-Day" herneyse ... Bugünün sahiplerinden başka kişileri daha çok ilgilendiriyor kimleri biliyor musunuz o günün asıl sahiplerini ...

Onlar heryerde, gazeteyi açtığımızda orta sayfalarda, tv'ye baktığımızda yarım saatte bir, bilgisayarınızı açıtğıınızda hep yukarılarda bir yerde, onlar heryerde ...

Ve olmamaları gereken en önemli yerde de onlar var iki sevgilinin arasında ...

Yorumsuz ...
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

çok haklısın boş bir iş ama işte birkere çıkmış böyle birşey şimdi sevgilin sana gelir hediye alır sende öyle kalamazsın, nedenini anlatmaya çalışırsın anlatamazsın fln. Allah'tan sevgilim yok :lol:
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Sevgilisi olan insanın hergün sevgililer gününüdür dostum, onunla beraber olduğun hergün senin en mutlu günündür, zaten sadece sevgililer gününde ona bir hediye alıyorsan sevginden şüphe etmen lazım ;) ama hediye sadece bir meteryal değildir ... Gerçekten seven insan için bir kuru gül ne kadar değerlidir ... ama bizim sevgilerimiz artık onu hissedebilecek kadar yoğun değil ne yazık ne yazık ...
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Nefertiti »

Ya ben çok kasılırım öyle hediye alma verme olaylarında zaten..Mesela doğum gününde hediye alınması falan pek hoşuma gitmez,mecburiyetten almışlar gibi geliyo, o yüzden sevmiyorum..Şimdiye kadar hiçbi sevgililer gününde de sevgilim olmadı, denk gelmedi yani :) ama iyiki de gelmedi..Normal günler çuvala mı girdi ki illa o gün birşey yapmak zorundasın.?hediye al, türlü şaklabanlık yap sevdiğini anlasın falan diye..:)kasar beni öyle şeyler valla..normal günlerde babalar gibi gösteririm sevgimi,niye öyle bi güne sığdırıcam diye uğraşıcam ki? bilmiyorum hiç sevmiyorum sevgililer gününü..... :D
Tırtılın "Dünya'nın sonu" dediğine, Usta "Kelebek" der...
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

bence de sevgililer günü olduğu için değil sadece içinden geldiği için bir hediye almak çok daha anlamlı..
Kullanıcı avatarı
Catcher
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen Catcher »

Adam olana birgün de yeter :D
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Geçen televizyonda bir psikyatristin sözlerini dinledim. Biz toplum olarak vermeyi de almayıda bilmeyen bir toplumuz diyor ve şöyle devam ediyor hatırladığım kadarıyla.

Vermek karşılıksız olan birşeydir diyor biz ise verdiğimiz zaman hep karışılık bekleriz karşılık vermeyincede birşey vermeye değer gördüğümüz insan bizim gözümüzde kötü olur diyor halbuki en güzel şey karışılık beklemeden verebilmektir diye ekliyor.

Almayıda bilmiyoruz diyor yok alamam zahmet oldu birsürü bahane ileri süreriz pat diye alana kötü gözle bakarız diyor halbuki birşey alınmaya değer görülmüşüz demek ki bunu hak etmişiz bunu almalıyız ve alırken gocunmamalıyız diyor.

En dikkatimi çeken söylemlerinden biri ise istemiyoruz taleb ediyoruz diyor atıyorum diyor ahmet sinemaya gidelim mi hayır gidemem diyen adamın arkasında bi bityeniği arıyoruz kıllanıyoruz kırılıyoruz hatta adama bir dahaki sefer teklif etmeden önce kinleniyoruz falan diyor, halbuki böyle bir durumda durumu olumlu yorup nasıl sinemaya giderim onun hesabını yapmamız gerek ve o kişiyi hoş karşılamamız gerek diyor.

Hiçte haksız sayılmaz hani bilimsel olarak yanlış bir davranış sergilediğimiz kesin ...