Nerden Çıktın Yeniden?

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: At izi it izine karıştı mı bende anında araziye karışırım
İletişim:

Nerden Çıktın Yeniden?

Mesaj gönderen Nefret »

bir arkadaşımın başına geldi kafası çok karışık sizlerin de düşüncelerini almak istiyoruz.

Bitmiş şeyleri eşelemeyi, eşelenmesini sevmemişimdir oldum olası..İyi, kötü, güzel, çirkin her şeyi bir tarafa bırakıp, sadece hatıralarda kalsın isterim hep..Devam eden hayatın içine bir şekilde girilmesinden hoşlanmam..Belki vereceği rahatsızlıktan dolayı, belki korkudan..
Gece gece bir çağrı, ardından bir mesaj kurcaladı beyin hücreleri mi..Çaldıran eski sevgilimdi..Benim için hatıraydı yani, yeniden ondan mesaj almak garibime gitmişti açıkcası..Beklemiyordum, aylar sonra ondan bir ses, soluk..Rüyamda seni gördüm, merak ettim dedi..Bayram değil, seyran değil nerden çıkmıştı bu..
İyiyim sen nasılsın der demez, görüşelim mi demişti bir arkadaş olarak muhabbetini özledim..Hatıraları onun bile kurcalamasını istemediğimden, kibarca olmaz dedim içimde onu daha çok üzmemenin verdigi bir hisle..Bu sefer de "Bana verdiğin deger bu kadar mıydı" dedi abes bir şekilde..
Ben onunla 2 seneye yakın her şeyimi paylaşmıştım, ama anlayamamıştı benim zamanında ona verdiğim değeri demek ki..Değerle alakası yok dedim..O zaman seninle görüşmek isterim dedi gene ısrarla..Kafamda zilyon tane soru işaretiyle bıraktı beni..Sadece bir dost sohbetini mi özlemişti, yoksa bir şeyler mi vardı bunun altında..

Merak ettiğim husus sizler ne düşünüyorsunuz bu tip konularda..
Eskiden hayır gelir mi?Yoksa geçmişe mazi demek mi en güzeli..
Keşkeler, bir şans daha sözleri mi hakim dilinize, yoksa keşke hiç başlamasaydımlar mı..
Nerden çıktın yeniden...
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.
IcEman

Mesaj gönderen IcEman »

eskiden hayır gelseydi "bit pazarına nur yağardı" ... diye bır laf duymuştum ...

bu orneklendirme uzerinde yorum yaparsam bir erkek ( erkek olarak kabul edersek ) eski defterleri karıştırıyorsa ...

a) büyük bir duygusal boşluktadır ve bu boşluğu dolduracak bir ilişkisi yoktur.. bu yuzden kendisini teselli edecek olan eskı sevgiliye donuş yapmak ister ...

yada

b) guzel bir akşam yemeği sonrası gene guzel bir gece ve beraber uyanılan bır gun ve bır kahvaltı...

daha fazlası da yazılabilir tabi ki... her iki şık için de..

bana göre yaşanmış yaşanmıştır.. eskilerle .. keşkelerle .. avunmaya gerek yok.. ne derler yaşandı ve bitti .... gibi... :)

saygılar...
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

eski eskide kalmış.. üzerine sünger çekmek gerek..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

ya 2 tarafta birbirini hala seviyorsa yine sunger mi cekmek gerek?
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

hayır ..o zaman o süngeri kaldırıp yeniden başlamak gerek :) [eğer kişiler ayrılırken birbirlerini çok kırmadılarsa tabi..]
IcEman

Mesaj gönderen IcEman »

Nefret yazdı:ya 2 tarafta birbirini hala seviyorsa yine sunger mi cekmek gerek?
yanı nefret bu nasıl soru... :shock:

iki tarafta bırbırını seviyosa nıye sunger ceksınler yada nıye ayrılsınlar... kafam karıştı valla... :? :)
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

IcEman yazdı:
Nefret yazdı:ya 2 tarafta birbirini hala seviyorsa yine sunger mi cekmek gerek?
yanı nefret bu nasıl soru... :shock:

iki tarafta bırbırını seviyosa nıye sunger ceksınler yada nıye ayrılsınlar... kafam karıştı valla... :? :)
arkadasımın basına geldi onun icin soruyorum valla
ah ne hallere dusurdu beni yahu
ya ayrılmıslar zamanında ama hala sevgi var
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

EcCeNtRiC_girL yazdı:hayır ..o zaman o süngeri kaldırıp yeniden başlamak gerek :) [eğer kişiler ayrılırken birbirlerini çok kırmadılarsa tabi..]
hala bu cümlelerimde kararlıyım. sevgi varsa olay bitmiştir... ;)
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Ben yasandı ve bıttıye karsı olan bırıyım. Abes gelıyor kendı sahsıma göre bu cümle. Sevgı var ıse bıtmez, ya da boyut,sekıl degıstırır. Yıne kendı sahsıma göre, yasandı ve bıttı olayı cok basıt gelıyor bana.

Ayrılıp da bırbırını hala sevenler elbette vardır.. Imkanlar bıraraya getırebılıyorsa yıne, yenıden, neden kalındıgı yerden baslanmasın kı? Bız padısah mıyız kı, devrana hüküm sürüp, ısı 'hayır' cevaplarıyla yokusa sürelım derım.
IcEman

Mesaj gönderen IcEman »

MARTI yazdı:Ben yasandı ve bıttıye karsı olan bırıyım. Abes gelıyor kendı sahsıma göre bu cümle. Sevgı var ıse bıtmez, ya da boyut,sekıl degıstırır. Yıne kendı sahsıma göre, yasandı ve bıttı olayı cok basıt gelıyor bana.

Ayrılıp da bırbırını hala sevenler elbette vardır.. Imkanlar bıraraya getırebılıyorsa yıne, yenıden, neden kalındıgı yerden baslanmasın kı? Bız padısah mıyız kı, devrana hüküm sürüp, ısı 'hayır' cevaplarıyla yokusa sürelım derım.
katılıyorum sana ... :) ama orneklendirmede benım anladığım olayın tek taraflı olması.. karşı tarafta bır his yoksa zorlamanında anlamı yok... yanlız anlamadığım konu ayrılıpta bırıbırını hala sevenler nasıl olur.. ya seversın bırakmazsın.. yada..