Fare

Bildiğiniz fıkralar, komik yazılar, gülmekten yerlere yatacağınız olayları paylaşalım :)
TriniTy
Super Friend
Super Friend

Fare

Mesaj gönderen TriniTy »

Bir bilim adamının fare ile yaptığı deneylerin raporlarından: :mrgreen:

1. gun : Fare uzun sure labirentin icinde dolandi ama peyniri bulamadi. Icguduleri zayif.

3. gun : Negatif. Sadece labirenti degil, odanin hemen her yerini aradi; tum dolaplari, cekmeceleri, kavanozlari karistirdi. Hatta bir tablonun arkasina ve ceplerime bile bakti. Bu fare tam bir salak.

7. gun : En ufak bir ilerleme yok. Artik arama istegini bile kaybetti, telefonla kosedeki bufeden iki karisik tost, bir ayran istemis. Zekadan boylesine yoksun olusu deneylerimde yol almami onluyor.

18. gun : Zamanla becerilerini gelistirmesi lazimdi,ama sifir! Bursa'dan aradi, 'kaygilanmamami, peyniri bulacagini' soyledi. Ona gittikce peynirden uzaklastigini anlatmaya calistim, ama dinlemedi. Ciddi zeka problemi!

74. gun : Umutsuzluga kapiliyorum; fare, henuz bir zeka belirtisi gosteremedi. En son Tibet'ten aradi, hayatin anlami gibisinden birsey buldugunu soyledi. Ama peyniri bulamamis ve artik umrunda da degilmis. Aptal hayvan! Hayallerimden ve kariyerimden geriye kuflu peynirler kaldi.
[img]http://img158.imageshack.us/img158/185/dancinggirloa8.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
keops
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen keops »

TriniTy yazdı: En son Tibet'ten aradi, hayatin anlami gibisinden birsey buldugunu soyledi.
güzeldi eline sağlık :)

bu arada Tibet'te hayatın anlamı bakkallarda falan satılıyor sanırım, her giden hayatın anlamını buluyor da :)
[size=117][b]İnsan, düşünen tek hayvan değildir,

ama bir hayvan olmadığını düşünen tek hayvandır.[/b][/size]

[align=right][b]Pascal Picq[/b][/align]
TriniTy
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen TriniTy »

7. gun : En ufak bir ilerleme yok. Artik arama istegini bile kaybetti, telefonla kosedeki bufeden iki karisik tost, bir ayran istemis. Zekadan boylesine yoksun olusu deneylerimde yol almami önlüyor.

ben de bu bölümü sevdim :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Çok komik anlatım ya :D
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
digitalem
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen digitalem »

güzeldi eline sağlık

bu arada Tibet'te hayatın anlamı bakkallarda falan satılıyor sanırım, her giden hayatın anlamını buluyor da
abi bunlar heralde dağa çıkıyolar inemeyince de inemiyom demiyolar da hayatın anlamını buldum diyolar :D
"Türk'ün haysiyeti, gururu ve kabiliyeti çok yüksek ve büyüktür.Böyle bir millet esir yaşamaktansa yok olsun daha iyidir!...
O halde, ya istiklal ya ölüm!"

Gazi Mustafa Kemal
TriniTy
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen TriniTy »

:-)
Kullanıcı avatarı
YeLoMi
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen YeLoMi »

teşekkürler güzelim
Prisoner the right thing in the world ...
The only real nobility is in the world ...

No Air ,, The Shawshank Redemption ..