Bir kedi arıyorum :)

Doğadaki hayvanlar ile ilgili paylaşımlar, evcil hayvanlarınızın bakımı, sağlığı ve eğitimi ile ilgili konuların paylaşıldığı forum.
Kullanıcı avatarı
vişne
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen vişne »

oy oy :) korktum ki ne korktum :) kediye isim koymasak mı ne? hatta "çiro" daha mı iyi olur acaba diye düşünmeye başladım. Üstümde büyük bir baskı hissediverdim birden, nedense ;)
Kullanıcı avatarı
SeLvi
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SeLvi »

çocuğunu kıskandım vişne seni kandırmayı başarabilmiş..
annemi ne yaptımsa ikna edemedim kedi konusunda çok istiyorum hala istiyorum artık kendim bir ev sahibi olunca..
ben ve kardeşim evde olmadığı gecelerde anneme eşlik etsin ona yalnızlık hissetirmesin dedim ama annem aşırı titiz :(
[b]Kanla karışık yağmurlarla üstümüze özgürlük yağıyor gökyüzünden, ölmeyi öğrendim ben daha yürümeyi öğrenmeden...[/b]
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen dEEp »

Haha,browni güzelmiş pek..

Eskiden kuntekinte vardı bi de,kek niyetine yerdik..Islak kek..

Hâyırlısıyla vişne'nin bir kedisi olsun da,dişi erkek farketmez..İsmi de farketmez esasında,neticesinde "ne haber" dediğinde "mauww" diyen bir kediye isimi ile seslenmek olmuyor evde.. :}
Ne dava haramisi, ne entelektüel sanat çığırtkanı, ne ütopya devşirmeni. Kuş olup uçtuk semaya..
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen dEEp »

DiLeMmA yazdı:Karamel güzel ,gerçekten tatlı bi isim.Ama Karamel'i ben neden tanımıyorum ve bilmiyorum dEEp ? :D

Aile dostumuzun kedisi,çok önceydi çok..
Ne dava haramisi, ne entelektüel sanat çığırtkanı, ne ütopya devşirmeni. Kuş olup uçtuk semaya..
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

dEEp yazdı:
DiLeMmA yazdı:Karamel güzel ,gerçekten tatlı bi isim.Ama Karamel'i ben neden tanımıyorum ve bilmiyorum dEEp ? :D

Aile dostumuzun kedisi,çok önceydi çok..
Hıhım dün öğrendim sağol .
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Zamanında bende bi yavru siyamla haşır neşir olmuştum adı "Simbad"tı her nekadar Eternity'nin kadar orijinal olmasada :P ama çok tehlikeli bir hayvandı bazen bi deliriyordu zor zabtediyorduk ::
Kullanıcı avatarı
Stygian
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen Stygian »

Şuan ikinci siyam kedimdeydim.İlki 7 yaşında şeker hastalıgı yüzünden öldü.Kücüktümde o zaman çok kötü koydugunu kabul etmeliyim.Ben siyam kedisini bildigim için onu söylüyim çok temizler, mamasını suyunu koy birde sev arada bir başka birşey istemiyorlar.Bakımı kolay, rahat ama başta çok yaramaz oluyorlar.Şuanki siyamım 1 yaşını dolduralı fazla olmuyor .Ben hayatımda bu kadar yaramaz birşey görmedim.Kırık kuyruk denen genetik bir şey var.Zor bulunan nadir siyam cinsi kuyrugu sanki basılıp kırılmış gibi oluyor.Bulursanız kacırmayın derim.

Birde kedilerle ilgili bir dipnot söylenenin aksine yıkamayın yada cok nadir yıkayın.Yıkanmak onların dogal temizlenme isteklerini öldürüyor.
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Zaten kediler çok fazla yıkanırsa ölümlerine bile sebep olunabilirmiş.Bizim veterinerimiz bile kedisini belki yıldan yıla yıkıyor.O kadar bile olmayabilir.Kedilerin doğasında var kendilerini yalayıp da temizlemek ... E bazı insanlarımız bu doğayı bozuyorlar işte :)
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
vişne
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen vişne »

ve sonunda "pamuk" gibi bir kızımız oldu :)
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
argetlam
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen argetlam »

çok sevimli bir kedii [en çok sepeti beğendim o ayrı bi konu:D]bende kedi istiyorum ama büyük sorumluluk gerektiriyor bakmak felan zor iş hem başına birşey gelirse üzülür insan tabiii bizim bi zmanlar kuşumuz vardı kafesini temizlerken kaçtı sonra onu bi ağacın dalında bulduk bütün mah. seferber oldu onu kurtarmak için ama bir kadın o benim kuşum dedi biz de nasıl olur ya o bizim dedik yok kadın tutturdu benim diye benim kuşum da kaçtı dedi kuşu aldı gitti ya o bizimdi nasıl ağlamıştım yaa sanırım 8 yaşında felandım ya bakın hala unutamadım :D :-D :D:D
[b]ѕüтℓü çαу[/b]