Ne sekilde olmek isterdiniz??

Tüylerimizi ürpertecek yazılar, gerçekte yaşanmış korkunç olaylar, Efsaneler, Metafizik, Komplo Teorileri, Parapsikoloji.
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Off biz kendi ölümüöüz ile ilgili konuşurken bide annemin öleceği konusunu mu açtın buraya?? :(
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
kralkobra
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen kralkobra »

Comic ne şekilde ölmek isterdiniz sorusuna bende annemden önce ölmek isterdim dedim!Farklı birşey söylemedim ki...
Öl de ölelim be!...
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Tamam bende farklı bişey söyledin demedim zaten. Sadece biz kendi ölümümüzü düşünürken yeteri kadar üzülüyoruz birde sevdiklerimizin ölümünde neler olabileceğini hatırlattın şimdi daha da kötü oldum dedim. Hrmrn ne bağırıyorsun... :(
enjoy the silence..
TheTurK
Quick Friend
Quick Friend
Konum: Trippin' into a world that never seems too far away.
İletişim:

Mesaj gönderen TheTurK »

Harakiri ...

...
Your blood is mine ...
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Valla ben sevdiklerimden haklarini helal etmelerini isteyim sonra onlari herzaman sevdigimi soyliyim gerisi nasil olursa olsun. Iyi yasamayi bildik. Olumede raziyiz.
[b][glow=red][color=yellow]Ah Keskem Keskem of keskem keskem [/color][/glow][/b]
TheTurK
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen TheTurK »

İyi yaşayan birinin bence sevdiklerinde hakkı kalmamalı ... + Ben buna gerek duymam ...

...
Your blood is mine ...
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Burda Iyi yasam kelimesi seni yaniltmis. Bana gore Iyi yasam otekileri icin Kolelikte denilebilirdi Mesela babam 20 senin ustunde bana bakti onun hakki nasil olmaz bende?.... Onun icin Herkezin bir hakki vardir emin ol bundan tabii En fazla haklari olan Kendi ailendir..... Sen buna gerek duyma guzel kardesim ama ben bunu yapmazsam inan cennetin veya cehennem kapisindan giris yapmam.
[b][glow=red][color=yellow]Ah Keskem Keskem of keskem keskem [/color][/glow][/b]
TheTurK
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen TheTurK »

Hak konusu söledir ( Şahsımca ) :

Babam beni okutur büyütür Yaşamım boyunca bana ihtiyaç duyduğunda ben zaten onun yanında olurum... Ergen olduktan sonraaileden kopuk veyahut Ergen olunca yetiskinlik sürecini yanlız tamamlamış olsaydın hak konusu dediğin noktaya çekilebilirdi ... Asıl hak hukuk vijdani değerlerde insanın vijdan sorularına cvp verediği zamanlarda gündeme gelen Hakkını hll et lafı Sadece kişi yi değil geçmişindeki bazı affedilmesi gereken noktaları hatırladığında Manen rahatlığa kavuşturur ...Farzet ki Ben Ailemden kopup ve ortamımdan kopuk Dünyanın bir ucunda yaşıyorum VE ayrılık sırasında Hayır duamı ve helalimi Babam zaten bana verir rızası olmasa ben zaten gitmem Bu noktalara gelip Dünyanın bir ucunda kendi başıma ayakta durabilmem babamın en büyük mutluluğu olur .. Bu düşüncene şu açıdan Bak :

Her aile yeni aile bireylerinin kendilerine bakma kötü günlerde yanında olma mantığı ile mi yetiştirmeli ... Yoksa Yetiştirip onlar dünya üzerindeki süreçlerini tamamladıktan sonra Ayakta kalabilecek bir birey yetiştirebilecek bir düşünceyemi sahip olmalı ? Ki 2. dediğime devam edeyim eğer buna katılmıyorsan benim ailemin üzerinde hakkım kalırmı kalmazmı ?

Cennet ve Chennem Düşüncelerini Sosyal alanda vurgulayarak kazanmanda imkansizdır ...
Your blood is mine ...
Kullanıcı avatarı
murat136
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen murat136 »

Ecelimde ölmeq isterim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
qurtlar wadisy
EsCaPe
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen EsCaPe »

güzel bir bayanın kollarında ölmek isterdim:)