Acil yardım

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Cracker_n57
New Friend
New Friend

Acil yardım

Mesaj gönderen Cracker_n57 »

Universitede öğrenciyim aynı zamanda da çalışıyorum bu güne kadar okul taksitlerimi kendim yatırdım ancak bu ay verilmesi gereken maaşım marta ertelenince ortada kalakaldım...1500 dolar olan bu parayı krdei akraba aile arkadaş aradım fakat bulamadım...Sormadıgım yer kalmadı en sonunda buraya yazıyorum işte...Yarın öğlene kadar 1500 dolar bulamazsam okuldan kaydım silinecenk ve hayatımda bu gune kadar ki çabalarım da yokolacak...Bu parayı kaşılıksız istemiyorum mart ayında isterseniz 2000 dolar olarak geri ödenecektir...Güvenmeyenler için mesaj atsınlar isterlerse senet noter ne olursa yaparım ama ne olursunuz burda bu kadar uye var bu parayı 24 saat içinde bulmam gerekiyor... msn adresimm ... edit: dj4
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen dj_gokhan »

Burası paylaşım platformu fakat para paylaşım platformu değil :evil:
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen dEEp »

Neticede ortada bi konu var,doğru düzgün dile getirmiş,tüm ayrıntılarıyla anlatmış..Konusu farketmez,ahlâki kurallar içerisinde herşey paylaşılabilir..Mesela bölüm açıklamasında ne yazılmış..?

Paylaşmak İstiyorum
Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen herşey
Moderator vişne, Genel Yönetim

O yüzden bu arkadaşın böyle bişey yapması olağandır,olmalıdır..Ayıp da değildir,ciddiye alınmayacak bir konu da değildir..İsteyen inanır,isteyen inanmaz..Burası "Paylaşım Platformu" olduğuna göre,benim aklımda da "İsteyen gönderir,isteyen göndermez",isteyen "haha lan ne sahtekâr insanlar var" isteyen "dur bi 5000 $ göndereyim" der.." demek geçiyor..
Hoş kanımca kimse yardımda bulunmaz,ciddiye almaz belki..
Derdini paylaşmış arkadaş,belki bu ücreti bulursa okuluna devam edecek,ha bir de bulamazsa -ki temin eder inşallah- ödenen nice 1500 dolarlar boşa gidecek..

Allah yardımcın olsun,bulunur bir yolu..
Ne dava haramisi, ne entelektüel sanat çığırtkanı, ne ütopya devşirmeni. Kuş olup uçtuk semaya..
Kullanıcı avatarı
lordbirol
New Friend
New Friend

para burda ne gezer arkadaşım ilk defa görüyorum vallaha

Mesaj gönderen lordbirol »

[quote="Cracker_n57"]Universitede öğrenciyim aynı zamanda da çalışıyorum bu güne kadar okul taksitlerimi kendim yatırdım ancak bu ay verilmesi gereken maaşım marta ertelenince ortada kalakaldım...1500 dolar olan bu parayı krdei akraba aile arkadaş aradım fakat bulamadım...Sormadıgım yer kalmadı en sonunda buraya yazıyorum işte...Yarın öğlene kadar 1500 dolar bulamazsam okuldan kaydım silinecenk ve hayatımda bu gune kadar ki çabalarım da yokolacak...Bu parayı kaşılıksız istemiyorum mart ayında isterseniz 2000 dolar olarak geri ödenecektir...Güvenmeyenler için mesaj atsınlar isterlerse senet noter ne olursa yaparım ama ne olursunuz burda bu kadar uye var bu parayı 24 saat içinde bulmam gerekiyor... msn adresimm ...[i] [color=blue]edit: dj4[/color][/i][/quote]
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Nefertiti »

gerçekten kötü durumda olabilir..benimde başıma gelmişti..gerçi bu yolla bulunur mu o para?doğru mudur bu yola başvurulması? yada gerçekten durum böyle mi? tabii ki bilemeyiz.. ama dEEp'in de dediği gibi paylaşmak istiyorum yerinde paylaşmış sadece...
Tırtılın "Dünya'nın sonu" dediğine, Usta "Kelebek" der...