protesto ediyorum

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Her iki tarafta kendine göre haklı şimdi. Cucu'ya fikir olarak katılıyorum. Tek taraflı bir yayın vardı. Forumun ismi İslam Dünyası olmuş. Sorun kısmen çözülmüş. Ama diğer dinleride kapsayan bir konu açılması taraftarıyım ben. Diğer yandan arkadaşın yazdığı bütün mesajlarda türkçeyi katletmekteydi. Sanırım banlandıda bu yüzden. Ama bir konu açılmış, altına mesajlar atılmış bence mesajı düzenlemek daha iyi olurdu. Tabii bu modların, adminlerin karar verebileceği bir olay.
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Başka bir forum açılmasını düşünmüyoruz.Ülkemizi genel olarak ele alıp forumun adını değiştirdik.

T.C. Nüfus cüzdanlarımız da yazan ibare budur: Dini= İslam

Tekrar söylediğim gibi eğer ki o forumda yazılanlara katılmıyorsanız girmeyiniz, okumayınız, mesajlara cevap yazmayınız.Bu ayrımcılık değildir.Örneğin bazı bayanlar Spordan hoşlanmaz ama sitemizde Spor forumu mevcuttur.Onlar da spor yerine magazinden hoşlanabilir ve biz "uçankuş" diye bir forum açmayı düşünmüyoruz.
En son taNGo tarafından 04-02-2006 00:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Dreams
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Harfiyen katılıyorum.
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen dj_gokhan »

çok doğru bir karar....
Kullanıcı avatarı
Cucu
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Cucu »

şüphesizki benimde nüfus kağıdımda islam yazıyor ,konuları nerelere çektiğinizi anlayabilmiş değilim tabiki ilgilenmediğim bir siteye girecek değilim sadece bir arkadaş sevdiği erkeğin alevi olduğunu bu konuda bilgisi olanların bu konuda yardımını istemişti sadece konu ilgimi çektiği için cevap yazanların altına bende bir şeyler yazmıştım bu konunun dini tartışmalarla alakası olmadığı gibi başka anlamlarda içermemekteydi
burda konu siteye girmek değil yazılan yazıların sebepsiz silinmesidir.bu din sitesi olmaya bilirdi başka bir başlık ta olabilirdi yanlı derken bunu kastettim yoksa içeriğinden değil
sanırım bunun nedenini de sormak hakkım en azından bir açıklama olabilirdi
konuları başka yönlere çekmek yanlış ve abes
Yer demir Gök bakır ee ortası....
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

diğer dinler hakkında bir bölüm açılmaz. burada, 4 büyük dini tartışmak ve bilgi edinmek/edindirmek amaçlı bir yayın yapmıyoruz. bizi ilgilendiren kısım bize yeter. ama 'ben diğer dinler hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorum' diyen varsa, arama motorlarını kullanarak kendilerini bilgiye ulaştıracak yola yönelebilirler.

ikinci meseleye gelirsek, hiçbir başlık ve mesaj sebepsiz yere silinmez. başlıkların ve mesajarın neden silinebileceğini merak edenler, forum kurallarını okuyarak öğrenebilirler.
Kullanıcı avatarı
kokomela
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kokomela »

Din ile ilgili bir başlık varsa eğer bütün dinlerin serbestçe konuşulması tartışılması gerekir Müslüman bir ülkede yaşıyoruz diye diğer dinleri görmezden gelemeyiz böyle bi tartışma ortamı varken neden arama motorları kullanılsın ?
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

fakat burada siyaset ya da dini tartışmıyoruz...yazacağınız menkıbeler dini yazılar varsa yazın...
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

bu forumun amacı; dinler değil. burada diğer dinleri görmezden gelmek diye bir durum söz konusu hiç değil. ancak, demokrasi kalkanı kullanılarak 'her konuda fikir beyan edelim' görüşüne karşıyım. eğer bu diktatörlükse, evet diktatörüm.

22 kişinin bir topun peşinde koştuğu konuda dahi insanlar katil olabiliyorsa, insanların en hassas olduğu noktayı (dini) burada tartışmaya açarak, meydana gelebilecek rahatsızlıklara yol açmayız. insanlar, kendi dinlerini bile doğru dürüst bilmezken, başka dinlerden onlara ne ? eğer arama motoru kullanmaya üşenen varsa, gider incil alır evinde okur.
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

güzel konuşma :clap:
Kilitli