protesto ediyorum

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
Kullanıcı avatarı
Cucu
Fast Friend
Fast Friend

protesto ediyorum

Mesaj gönderen Cucu »

dinle ilgili sitenin kaldırılmasını istiyorum
çünkü tek taraflı yanlı yayın yapıyor
tartışma bulunmadığı gibi yazılanlarda sebepsiz siliniyor
bunu protesto ediyorum
Yer demir Gök bakır ee ortası....
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen dj_gokhan »

yok canım...tek taraf göremedim ben orda....silinme nedenide bence girenlerin az oluşudur
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Tek taraflı yayın yapılıyor diyorsun, sitenin kaldırılmasını istiyorum diyorsun. Protestonun dozunu bilmelisin önce. Diyeceksin ki: "Bu bölümde tek taraflı yayın yapılıyor, bunu protesto ediyorum ve tek taraflı yayın yapılmamasını istiyorum." İş bu kadar! Kaldırılmasını nereden çıkarıyorsun! Sadece İslam'la ilgili konular olacak diye bir kural göremedim ben, Hıristiyanlıkla, Musevilik'le ilgili yazı yazılmış da silinmiş mi? Yazan olmuş mu?
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Dini Konular forumunun adı İslam Dünyası olarak değiştirilmiştir.

İstemiyorsanız o foruma girmezsiniz, yazmazsınız, okumazsınız.Mesajların silinme sebebiyle beraber kullanıcıların atılma sebebi Uyarı ve atılma sebepleri başlığında açıkça belirtilmiştir.Dini konu ayrımcılığıyla alakası yoktur, kurallara uygunsuz mesajlar/başlıklar silinmektedir.

EuroViSioN kullanıcısının Dini Konular forumunda açtığı başlık Türkçe karakterlere uygunsuz olduğu için silinmiştir (-ki bunla ilgisi varsa)

Bu forumda yöneticiler dahil hiç bir kimse ayrımcılık yapmaz/yapamaz.
Dreams
Kullanıcı avatarı
eniyikameraman
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen eniyikameraman »

forum kurallarını oku bence dostum tarışma deigilbir paylaşım platformu olarak duşun ve eleştirin dozunu kaldırılsın diye degilde neden boyle diye sor bence kurallar sana soylenmiş
[img]http://img148.imageshack.us/img148/3443/28rl1.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
Cucu
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Cucu »

yazıda herhangi türkçe karakter hatası görmediğim gibi 1 saat içinde bilgi verilmeden silinen yazı ve cevap verenlerde ve kendiminkide olmak üzere öyle bir hata göremedim protestonun dozunu da sana soracak değilim sen önce konuyla ilgili bilgi sahibi ol ondan sonra bana cevap yetiştir (affedilmeyen) istekleriniz konusunda okursan anlarsın
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Türkçe karakter hatasından ne anladığını bilmiyorum ama ben yine de bahsedeyim. Mesela: "Slm arkdşlar bgün yenbr site keşfttim" bu bir Türkçe karakter hatası ve dikkat ettim, bu şahısla sürekli diyalog halindeydim, hep bu şekilde yazıyordu. Buna da Türkçe karakter hatası değil diyorsan, sana diyeceğim bir şey yok.
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
Cucu
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Cucu »

hangi konudan bahsettiğini anlamış değilim sanırım sabit başlıklarda istekleriniz konusunu okumamışsın
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

sakin sakin, no panic arkadaslar, sabah sabah no tansiyon.. herkesin fikirleri kendine, gereksiz yere tartisma yaratiyosunuz, eger birinin bi basliktan sikayeti varsa hoslanmiyosa o bolume girmez, o mutlu herkes mutluuu :D
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
Fatalrhymer
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Fatalrhymer »

Bahsettiğiniz forum insanların inançlarını bak ben buna inanıyorum bu en iyisidir dediği yada biz "x" kitle buna inandığımız için eziliyoruz diye acitasyon yaptığı bir yer değil, inancı hakkında bildiklerini ve sormak istediklerini paylaştıkları bir platformdur. Zen inde dediği gibi hoşlanmayan insan girmez, rahatsız olmaz / etmez .
Kilitli