bence olmalı ama taktir yönetimin!!!

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
Kullanıcı avatarı
queue
Slow Friend
Slow Friend

bence olmalı ama taktir yönetimin!!!

Mesaj gönderen queue »

arkadaşlık ilikilerinin sadece sanal alemde kalmasından sa bence reel dünyayada yansımalı bu yüzden de en kolay yolu öncelikler il forumlarının açılması bu yanlış anlaşılmasın ama tabiki diğer ilden de herkes girebilir sadece mesela örnek olarak türkiye forumun izmir buluşmaları şu gün ve şu yerde ve şu saatte denip arkadaşlık bağlarının sıkılaştırılması ve şu sanal alemden azıcık ta olsa gerçek dünyaya geçiş güzel olur diye düşünüyorum ama tabi söz yönetimin eğer öyle birşey de olursa seve seve mod luğa hazırım yani bilgilerinize sunarım ....
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen dj_gokhan »

Bence bu düşünceniz güzel fakat böylece bir ayrımcılık ortaya çıkar..yani sitede gruplaşmaya neden olacaktır.Ancak forumumuzda dikkat ederseniz diğer forumlardaki gibi birlikler takımlar yok.Bundan dolayı site prensiblerine aykırı olur bence.....
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

dj_gokhan'a katılıyorum. Daha önceleri bazı forumlarda bu uygulamayı yaptılar ama daha sonra forumlarda gruplaşmalar görüldü ve uygulamayı kaldırmak zorunda kaldılar.
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
queue
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen queue »

ya tamam haklı olduğunuz taraf var fakat sonuçta eğer insanlar düzgünce kullanırlarsa gruplaşma olmaz ve ayrımcılık yaratacak da bir taraf yok yani ayrıca il mod ları arasında tatlı bir rekabet ortamı bile yaratabilir ve böylece güzel olaylar ortaya çıkar ama gene de takdir sizin dediğim gibi sadece bi fikirdi ...
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

ya tamam haklı olduğunuz taraf var fakat sonuçta eğer insanlar düzgünce kullanırlarsa gruplaşma olmaz

Bu düzeni sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız, amenna...
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Forum adına değil kendi adıma görüşümü söylüyorum, Internet'ten arkadaşlık Internet'te kalmalı, bir düzüne kötü örneğine tanıklık etmiş birisi olarak bir abiniz olarak size kesinlikle tavsiyemdir, başınız çok ağırır benden söylemesi ...
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

ahmeteus yazdı:Forum adına değil kendi adıma görüşümü söylüyorum, Internet'ten arkadaşlık Internet'te kalmalı, bir düzüne kötü örneğine tanıklık etmiş birisi olarak bir abiniz olarak size kesinlikle tavsiyemdir, başınız çok ağırır benden söylemesi ...
+1 doğru
Kullanıcı avatarı
queue
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen queue »

evet nice örnekleri televizyonda çıkıyor bu konuda bende sana katılıyorum
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

tamam o zaman olay bitmiştir...internet arkadaşlığımıza sanal ortamda devam edelim