bilgisayarda telefon kullanma

Piyasada bulunan yada yeni çıkan teknolojik aletler, bunların incelemesi ve tartışmalar.
number0ne
New Friend
New Friend

bilgisayarda telefon kullanma

Mesaj gönderen number0ne »

Bilgisayarda adsl kullanarak telefonumuda bilgisayardan kontrol edebilirmiyim. bir türlü bununla ilgili bir bilgiye ve yazılıma ulaşamadım. yardımlarınızı bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
mavinin_ozlemi
New Friend
New Friend

cevap

Mesaj gönderen mavinin_ozlemi »

soruyutam anlamadım ama sanırım siz bilgisayar üzerinden arama yapmak istiyorsunuz bildiğim bir program var ama yurt dışı arama yapabiliyorsunuz isterseniz paylaşabilirim
number0ne
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen number0ne »

normalde kullandığım telefon hattını adsl üzerinden cevaplamak telefonun çaldığını görmek ve bilgisayar üzerinden arama yapabilmek istiyorum. ama adsl üzerinden yurtdışı araması degil. bilginiz telefonu bilgisayarda kullanmak istiyorum. Aramalarımı kaydedeceğim. sürelerini görebileceğim. bir düzen kurmak istiyorum. Bana şimdiden yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

İnternet üzerinden normal sabit hattınızda kullandığınız telefonu kullanarak arama yapamazsınız.Eğer öyle olsaydı Telekom çoktan batmıştı :)

Fakat bazı firmalar artı ücretle böyle bir destek sunuyor.Örneğin borusan telekom başlatmış.İlgili link: http://leonwarez.iblog.com/index.php?op ... leId=17172
Dreams
Kullanıcı avatarı
ruzgar1991
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen ruzgar1991 »

vallaha bildiğim bişeyyok bilsem niye sölemiyim sevap yazılır bilenler sölesin neolurrr:):):):)
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kingarthur »

skype da ücretli olarak yapıyor sanırım ama hiç denemedim
Ey Aşk! Üzülerek söylüyorum ki; Bu insanlar seni haketmiyor...

[img]http://img149.imageshack.us/img149/783/163zb.jpg[/img]