arkadaslar anakartımın USB driver ını yükleyemiyorum

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
Batur
New Friend
New Friend

arkadaslar anakartımın USB driver ını yükleyemiyorum

Mesaj gönderen Batur »

arkadaslar anakartımın USB driver i çalışmıyor netten indirdim ama dosya uzantısı AMI ve açılmıyor bu yüzden USB driveri yükleyemiyorum.yardımcı olurmusunuz. anakartımın modeli asus k8n-e deluxe --->> asus un kendi sitesinden bile olmuyor dosya açılmıyor.yardımlarınız için teşekkürler
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Birincisi eğer service pack 2 yükleyince muhtemelen ekstra'dan bu driver'ı yüklemen gerekmeyecek, ikincisi donanım yükleme sihirbazıyla yüklenmesi gerekebilir ama dosya uzantısı özel olduğu için bu dosyayı işleyebilen bir çeşit update programıyla yüklenebiliyor olabilir bu program için asus'un sitesinde araştırma yapmanı tavsiye ederim, "ami loader, ami updater, ami setup" gibi anahtar sözcükler kullanarak sonuca gidebilmen olası ...
Kullanıcı avatarı
Jedi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Jedi »

Eğer board Silicon 3112 ise serial ata disklerde kurulum yaparken anakartın bir disketi veya CD'si olmalıdır. Bu yoksa netten indireceğin driver ları tanısa bile pek sağlıklı olmaz bu zannımca.
[b]I'm the haunter of the embracing dark.
I'm the bringer of fear.
I'm the scorner of peace and tranquility.
I ride the stormcloud and the night!
I seek to be Sith, in all its manifestations. [/b]
Batur
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Batur »

Jedi yazdı:Eğer board Silicon 3112 ise serial ata disklerde kurulum yaparken anakartın bir disketi veya CD'si olmalıdır. Bu yoksa netten indireceğin driver ları tanısa bile pek sağlıklı olmaz bu zannımca.
Jedi saol ama xp yeni kurdum bir öncekinde bu sorun yoktu şimdi oluştu neden olabilir
Batur
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Batur »

ahmeteus yazdı:Birincisi eğer service pack 2 yükleyince muhtemelen ekstra'dan bu driver'ı yüklemen gerekmeyecek, ikincisi donanım yükleme sihirbazıyla yüklenmesi gerekebilir ama dosya uzantısı özel olduğu için bu dosyayı işleyebilen bir çeşit update programıyla yüklenebiliyor olabilir bu program için asus'un sitesinde araştırma yapmanı tavsiye ederim, "ami loader, ami updater, ami setup" gibi anahtar sözcükler kullanarak sonuca gidebilmen olası ...
hocam saol bu yöntemi deniycem
Kullanıcı avatarı
tarikyilmaz
Slow Friend
Slow Friend

umarım işine yarar

Mesaj gönderen tarikyilmaz »

www.driverguide.com buradan büyük ihtimalle bulursun