NOD32 Anti Virus 2.5

UYARI: Ücretli programlara ait warez, crack, full sürüm, tam sürüm v.b. içerikli bağlantılar vermek yasaktır.
Yeni çıkan yazılımlar, programlar, son güncellemeler.
Kullanıcı avatarı
iDEA
New Friend
New Friend

NOD32 Anti Virus 2.5

Mesaj gönderen iDEA »

Benim kanatimce şuan piyasada bulunan en iyi antivuris programı Nod32 Aslında antivuris prog hakkında bir çok şeyler söyleniyor ve herkese göre bir başka prog daha iyi hal böyle olunca ufak bir test yapalım dedik anti vuris programlari için böylelikle en verimle sonuca direkt kendimiz ulaşacaktık.

Bunun için internete 570 adet vuris indirdik.
Anti vuris programları olarak
1)Nod32 2.5 (son sürüm şuan için)
2)Norton 2006
3)Mcafe 10 (son sürüm şuan için)

vurisleri indirildikten sonra tarama sonrası
1)Mcafe 570 tane vuristen 240 bulabildi
2)Norton 2006 570 vuristen 436 tanesini bulabildi
3)Nod32 570 tane vurisden 439 tanesini bulabildi.

bu sonuşçlara göre nod32 ve norton ikisi birlikte ideal görnüyordu. fakat şıkıştırlmış vurisler açılıp bilg. bulaşması sağlanınca vursilerden biri nortonu ele geçirdi ve norton çıldır. bu testen ise tek sağ Nod32 çıkabildi.

Kurulumu, kişisel ayarı, Update ayarı biraz zahmetli olsa kurmaya değer.

Diğer bir sorun ise bilg. ile internete bağlanmaya başladığımda bilg. ilk önceleri arasıra kendi kendine açılmaya başladı, daha sonraları bu sıklasarak artık bilg. kapat dediğimde sanki yeniden başlatmısım gibi yeniden açılıyordu Bu sadace nette bağli iken oluyor ve bilg. kapatır iken ya netti kesiyorum yada kasanın şalterinden kapatırdıyordum ilk önceleri bunun donanımlsal olarak alğılamıştım ve akla gele bilece her şeyi denedin Bios asyaraları dahil ve olmadı bilg. aldığım yere götürdüm inanırmısınız tamam yaptık dediler bilg. eve gitirdi net bağlantısını yaptım bil. kapat dedim fakat yeniden başladı taki bu sorun makineme nod32 kurana kadar devam etti. Nod32 kurup tarama yaptırdığımda iki tane boot vurüsü buldu ve temizledi artık bilg. kendi kendine açılma sorunu yok.
Ve Nod32 en güzel özelliği vurisleri temizler iken exe uzantılı dosyaları silmeden temizliyor. Yani veri kaybına uğramıyorsunuz..
Kullanıcı avatarı
software24
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen software24 »

aynen katılıyorum sana... kolay gelsin