Sevdiğiniz Müzik Yarışması!!

UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.
aziZe
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen aziZe »

Popstarla türkstar ayni deilmi ?

ben abidinin bulundugu yarismayi seviyorum :)
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

popstar eskiden Kanal D'deydi şimdi Sohw Tv'de.
Kanal D'deki şimdi Türkstar oldu. Yani sen türkstar'ı sewiyorsun. Ama boşver onlar dandik artık. Akedemi Türkiye daha iyi.
enjoy the silence..
aziZe
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen aziZe »

kafami karistirdilar artik izleyemem zaten show bizde yok
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

En güzeli
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Müzik yarışması değil ama "Türkiye'nin Yıldızları" daha ilgimi çekti benim değişik en azından ...
Kullanıcı avatarı
ViNcE_CaRTeR
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ViNcE_CaRTeR »

muahahahaa.. yemeyin birbirinizi.... walla ben genelde seyretmiyorum ama bir tek atv deki AKADEMİ TÜRKİYE yi zamanım oldugu süre zarfında takip ediyorum.. walla bence cok güzel..... hele bide PINAR war ki :D allla allllaaaa.. cok güzel, sempatik vede güzel sesli bir kız... yarışma da güzel ama.ç. egitim alıyolar.. ders notu felan da aliyolar.... yani öyle böyle degil.. tam usulüne göre gidiyolar.. ordakilerden birşey olursa olur ;)
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

aslında İngilterede falan bu yarışmadan dünya çapında starlar çıktı ama gelgelelim bizde çıkacak kişinin Türkiye'de bile nekadar ses getireceği şüpheli yarışma iyi güzel hoş yalnız kötü tarafı bana sanki bu yarışma bbg'in taksi olayı çıkarılmış yerine şarkı söyleme olayı yerleştirilmiş versiyonunu gibi geliyor ... diğer yarışmalardan çok daha az şarkı söylemeye önem veriliyor gibi geliyo insan ilişkileri falan değerlendiriliyor Allah için hangi star'ın sıradan insan gibi davranışları vardır ki bakınız Tarkan, M Jackson, Madonna, Britney hepsi uçuk kaçık anormal insanlar ... onlardan sıradan vatandaş olmasını beklemek yanlış kaldı ki sözde bu yarışma daha çok show ağırlıklı olacağı bekleniyordu ben show mow göremiyorum hatta çok kuru yavan bir sound var ... benim yorumum bu yarışmanın Türkiye ayağı yanlış yönde ilerlemeye devam ediyor Cem Ceminay'da son bi 250 gram karizmasınıda burada harcamış oldu :lol:
Kullanıcı avatarı
ViNcE_CaRTeR
Fast Friend
Fast Friend

cem ceminay hmm... yok be abi ona laf atılmaz.. adam zaten radyocu.. laf geldiginde şap diye otutturuyor yerine.. bence karizmasını koruyor.. hic bir lafın altında kalmıyor.. yarışmada ayrıca cok güzel :)))))))))) PINAR <<<<<------ my favorite girl :=========:)
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Cem Ceminay bari karizma içi bile olsa halktan yana gibi davranıyor ve yine karizma için bile olsa doğruları söylüyor...
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
ViNcE_CaRTeR
Fast Friend
Fast Friend

yaniii orada bide rezil olan cem ceminay degil ordaki kadın.. ismi her neyse.. hatirlayamadim.. sahte sarişin diyeyim de anlayin :D bence rezil olan oo.. karizmöası gitmiyoo cünkü öyle bir şey yok ve olamaz..:D:D:D:D