Şu an kullandığınız cep telefonu hakkında ...

Cep Telefonları ile ilgili güncel haberler, hiç bir kategoriye uymayan diğer modeller, model karşılaştırmaları, uygulamalar, paylaşımlar, tartışmalar.
Kullanıcı avatarı
haticeozmen
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen haticeozmen »

valla zor oldu ama msni yüklettim telefonuma kullanmak nasip olmadan sildim çünkü arkadaşlarımında aynı uyumlu olması gerekiyomuş telefonlarının gerçi çok fasla bilmem öselliklerini
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: At izi it izine karıştı mı bende anında araziye karışırım
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

agile messenger die bi program war onu indir, 10 dakikası 1 SMS / 2 Kontör, ne kdr msj atarsan at..

ve de AOL, MSN, Yahoo ve ICQ 'ya aynı anda bağlanabliosn bu program sayesinde.
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen dEEp »

Kullandığım telefonun her ne kadar bluetooth,*** player ve kızılötesine sahip olmasa da,şekil itibarı ile ve en önemlisi,fazla zavazingolu olmamasından dolayı hoş bişey..Led (light emitting diode) sayesinde havaya yazı yazabiliyor.. Çözünürlüğü iyi,kaliteli aparatları mevcut..Nokia 3220..
Ne dava haramisi, ne entelektüel sanat çığırtkanı, ne ütopya devşirmeni. Kuş olup uçtuk semaya..
Kullanıcı avatarı
ejderhama
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen ejderhama »

:-)
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

havaya nasil yazabiliyor? neler cikariyo nokia boyle :D

Nokia 6230 kullaniyorum nokialarin menuleri daha kolay ve kullanisli kaliteli telefonlar, bluetooth, kamera, video,radyo var, ayni zamanda SonyEriccson k700' um var, ayni ozellikler ondada gecerli ama Nokia sekil we kullanis itibariyle daha iyi, nokia da cekilen fotograflar cok daha guzel cikiyo.
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
sametx340
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sametx340 »

6600 kullanıyorum işimi görüyo idare eder işte tafsiye ederim almak isteyenlere
CyClopS and DeNToX
Kullanıcı avatarı
ejderhama
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen ejderhama »

pahalı bee
Kullanıcı avatarı
rft
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen rft »

Bu başlık altında kullandığınız telefonu tercih etme sebebinizi, bir cep telefonundan beklediğiniz olmassa olmaz dediğiniz özellikleri, ve en çok kullandığınız özellikleri konuşalım ne dersiniz
o2'nin xda2 modelini kullanıyorum..gayet memnunum..msn messenger,icq,internet explorer vs. gibi programla internette ortamlardan ortamlara akıyorum,irc client larıyla chat'in tadına varıyorum..***,ogg,wma,wav ve daha bir çok ses formatıyla eğlencenin sınırlarını zorluyorum..divx,mpeg oynatıcılarla gittiğim her yerde istediğim filmleri izleyebiliyorum.e-mail lerimi her yerden kontrol edebiliyor,gelen sms lerin tadını çıkartabiliyorum..tanığım veya tanımadığım kişilerin seslerini gizlice kaydedebiliyorum..böylece içimdeki maceracı ruhu biraz olsun söndürebiliyorum..emulatorler yardımıyla istediğim sistemi taklit edebiliyorum..paranoyaklığın sınırlarını zorlayıp,bluetooth'tan takip edilip edilmediğmi kontrol ediyor,wi-fi kullanarak kablosuz ağlara bağlanmaya çalışıyorum..bunların dışında telefonun kalemiyle arasıra kulağımı kaşıyabiliyorum.gerçi tam olarak bir telefon sayılmaz ama... :P
readme.txt

[size=34]Eğer bu yazıyı okuyabiliyrsanz,ya matrix'e falan girdiniz ya da ileri derecede hipermetropsunz(böö) :p
msjımı beğenmeyip te kem küm edenler,dünyayı kurtarmak için gerekli bilgiyi,google'da bulabilrler :p (böö #2)[/size]
Kullanıcı avatarı
libra
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen libra »

Nokia 6680..valla süper
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Fiyatı ne alemde?
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.