Burçların Özür Dileme Şekilleri

Buyrun geyik muhabbetlerine..
ScabBoy
Fast Friend
Fast Friend

Burçların Özür Dileme Şekilleri

Mesaj gönderen ScabBoy »

burçlarin özür dileme sekilleri

KOC: Bir kere butun Koc'lar dunya $ekeri olduklarina inanirlar.. ozur dilemelerini gerektiricek bi$ey yaptiklarini ya da soylediklerini
hic du$unmezler.. o yuzden dizlerinin ustune cokmek yerine basitce "ozur
dilerim" derler.. bundan ne azi ne fazlasi

BOGA: Bir hata yaptiklarinda insanlarla yuzyuze bakmaya cok cekinirler.. hem zaten olan olmu$tur.. o yuzden Bogalarin ozur dilemedikleri icin
kaybettikleri cok arkada$lari vardir

IKIZLER: Ikizler her ne yapmi$ olurlarsa olsunlar, konuyu iyice derinlemesine bi ara$tirirsaniz mutlaka hakli cikacaklardir.. hakli olduklarini du$unmuyosaniz demek ki konunun yeterince derinine inmemi$siniz o da sizin sorununuz

YENGEC: Bir Yengec'in ozur dilemesini bekliyosaniz buna pi$man olursunuz... her konuyu mutlaka kendi taraflarina cevirmeyi bu kadar iyi beceren ba$ka bir burc daha yoktur... sonunda bir bakmi$siniz yalvar yakar olan sizsiniz.

ASLAN: Bir aslan hatasini telafi etmek icin elinden ne geliyorsa yapar.. size cicekler alir, evinizin kar$isindaki duvara kocaman harflerle BENI AFFET yazar, ayaklariniza kapanip yalvarir..... sonunda affettiginiz zaman kis kis gulmeyi de ihmal etmez tabi, ne de olsa ona kar$i koymak ne mumkun.

BA$AK: Ba$ak hata yaptigi zaman ozur dilemekten cekinmez, ama bunu
ne zaman yapacagini kendi kafasindan planlar.. herkesi kendileri gibi sandiklari icin boyledirler.. onlara gore i$ i$ten gecmi$ olsa bile sonucta ozur dilemi$ midir, dilemi$tir.

TERAZI: Hata yaptiklari zaman bunu itiraf etmeye cekinmezler.. o kadar ictendirler ki zaten ozur dilerim demelerine firsat kalmadan siz affettiginizi soylemi$ olursunuz.

AKREP:
Ozur dilemenin bir formalite olduguna inanirlar.. o yuzden bir telefon acmak ya da kar$iniza alip konu$mak yerine kart ya da mail yoluyla ozur dileyen insanlarin cogu bu burctandir.

YAY: Yay'larin kitabinda pi$manlik, ozur gibi $eyler yazmaz.. hatasiz kul olmaz $arkisi onlarin hayat felsefesidir. Ba$kalari onlara
yanli$ bi$ey yaptigi zaman da ayni tavri korurlar, cifte standart yapmazlar yani..

OGLAK: Onlardan basit bir "ozur dilerim"le kurtulamazsiniz.. uzuuuun bir aciklama beklerler.. 7 sayfalik bir savunma yazip da sonunda onu tatmin edebilmi$seniz ne mutlu.

KOVA: Dunya tatlisi insanlardir.. hata yaptiklarini bilir ve saniyesinde durumu kurtarmak icin bi$eyler du$unurler.. genelde de ba$arirlar .

BALIK: Kolay kolay ozur dilemezler cunku onlara gore herkesin olaylara baki$ facisi farklidir.. bir Balik ve ozur dilemek ha? $ansinizi zorlamayin.
[img]http://img332.imageshack.us/img332/1167/os7by.jpg[/img]
[i][b][size=117][color=blue]Scratch a bully, find a coward[/i][/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Re: Burçların Özür Dileme Şekilleri

Mesaj gönderen ComiC »

ScabBoy yazdı:IKIZLER: Ikizler her ne yapmi$ olurlarsa olsunlar, konuyu iyice derinlemesine bi ara$tirirsaniz mutlaka hakli cikacaklardir.. hakli olduklarini du$unmuyosaniz demek ki konunun yeterince derinine inmemi$siniz o da sizin sorununuz.
Sağolsun :)
enjoy the silence..
IcEman

Mesaj gönderen IcEman »

KOC: Bir kere butun Koc'lar dunya $ekeri olduklarina inanirlar.. ozur dilemelerini gerektiricek bi$ey yaptiklarini ya da soylediklerini
hic du$unmezler.. o yuzden dizlerinin ustune cokmek yerine basitce "ozur
dilerim" derler.. bundan ne azi ne fazlasi
:D valla oyle..
ScabBoy
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ScabBoy »

ScabBoy yazdı:

BOGA: Bir hata yaptiklarinda insanlarla yuzyuze bakmaya cok cekinirler.. hem zaten olan olmu$tur.. o yuzden Bogalarin ozur dilemedikleri icin
kaybettikleri cok arkada$lari vardir
Benimkide doğru ama kimseyi kaybetmedim o yaLan :D
[i][b][size=117][color=blue]Scratch a bully, find a coward[/i][/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
sevgi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sevgi »

OGLAK: Onlardan basit bir "ozur dilerim"le kurtulamazsiniz.. uzuuuun bir aciklama beklerler.. 7 sayfalik bir savunma yazip da sonunda onu tatmin edebilmi$seniz ne mutlu.

benden böylemi özür diliyorlar
peki ben nasıl özür diliyorum
anlamadım?
Aşk caddesinde seninle yürürken, ayrılık yağmuru yağdı birden, şemsiyesiz kaldık ve ikimizde sırılsıklam olduk

[img]http://www.110bazar.com/sad.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

ScabBoy yazdı:

TERAZI: Hata yaptiklari zaman bunu itiraf etmeye cekinmezler.. o kadar ictendirler ki zaten ozur dilerim demelerine firsat kalmadan siz affettiginizi soylemi$ olursunuz.

Vayy be 8)
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
capan_aga
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen capan_aga »

hakkatende vay be...
[glow=red]''Eğer dünyayı sevseydim doğarken ağlamazdım'' diyorlar ama ben yinede seviyorum...[/glow]

[img]http://capan_aga.sitemynet.com/mynet_resimlerim/er.gif[/img]
ScabBoy
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ScabBoy »

sevgi yazdı:OGLAK: Onlardan basit bir "ozur dilerim"le kurtulamazsiniz.. uzuuuun bir aciklama beklerler.. 7 sayfalik bir savunma yazip da sonunda onu tatmin edebilmi$seniz ne mutlu.

benden böylemi özür diliyorlar
peki ben nasıl özür diliyorum
anlamadım?
Evet ya sanki seninki biraz ters olmus anLayamadım bende :)
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

Ya bu terazide bi sakatlık var.
Kimse ben özür dilemeden afeetiiiim diye atlamadı bana :D
Eşit olmasın diyorsanız, kadınla erkek...
Kara çarşafa girsin diyorsanız,
Yobazın gazabından ürkerek...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Budur bizim alın yazımız...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
Kullanıcı avatarı
ProbLemGirL
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ProbLemGirL »

Sanırım doğru Bir$ey :) Oğlak ; yani bendeniz cidden kuru bir özürle asla asla tatmin olmam ;)
[align=right][size=75][glow=purple][b][color=black]$ehzademe yakı$ır tek sevgim..[/b][/glow][/color][/size][/align]
[color=black][glow=blue][size=75][b]ღ mStf.m ღ[/b][/size][/glow][/color]