"2007'ye kadar görevimizin başındayız"

Beşiktaş taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
aykut_aykut
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen aykut_aykut »

Son günlerde yaşanan olaylarla ilgili basın toplantısı düzenleyen Yıldırım Demirören, 2007'ye kadar görevini sürdüreceğini söyledi

Yıldırım Demirören, Akaretler'deki BJK Plaza'da yaklaşık 45 saniye süren basın açıklaması yaptı. Demirören açıklamasında, bir süre önce görevini bırakmayı düşündüğünü hatırlatarak, "Ama ne gariptir ki belli kişiler benim ifade ettiğim sorunları değil, 'Gidiyor mu gitmiyor mu?' diye tartıştılar. Hayır, gitmiyorum. Bir Beşiktaşlı olarak tamamlamamız gereken birçok görevimiz var. Bunlardan birincisi kulübümüz için çok önemli olan Fulya Projesi'ni Beşiktaş Belediyesi'nin tüm engellemelerine rağmen bitirmektir. İkinci vazifemiz, kirlenmiş üyelik yapısından Beşiktaşımızı kurtarmaktır. Üçüncü vazifemiz, 2003-2004 sezounda kaybedilen şampiyonluğu araştırmaktır. Dördüncü vazifemiz ise menfaatleri için kirlenmiş kalemlerini kullanan genel kurul üyesi yazarlardan Beşiktaşımızı kurtarmaktır. Ben ve sağduyulu Beşiktaşlılar 2007'ye kadar görevimizin başındayız" diye konuştu. Yıldırım Demirören, basın açıklamasının ardından soruları kabul etmeden toplantı salonundan ayrıldı.

Kaynak: İHA
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kullanıcı avatarı
siteci
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen siteci »

ARKADAŞLAR NEDEN BU HABERLER HEP ALINTI OLUYOR
Sular yükselince, balıklar karıncaları yer çekilince de karıncalar balıkları. Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine su karar verir.
[img]http://sonmezhukuk.8m.com/balik.gif[/img]www.sitesakinleri.com
Kullanıcı avatarı
aykut_aykut
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen aykut_aykut »

Nasıl Yani Alıntı Oluyor..
Kendim Uydurmuyorum da o yuzden baska bir kaynaktan buldum bende paylaştım.. Ne olmuş ki? Anlamış Değilim...
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]