sizce sevip de söylememek doğru mu?

Hayatta sevdiğiniz herşey hakkında..Sevdiğinizi, sevenlerinizi haykırın..
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Gürz yazdı:seven sevdiğini söylemeli de....
ya söyleyemiyorsa, işte problem burada herkes söylemek ister ama kimi zaman söyleyemezsin yani asıl sorun söylememek değil söyleyememek ...

Öyle anlar vardır ki söylerseniz daha kötü olur ya da ne bileyim, söylemek o kadar zordur ki, yeri gelir sokaktan geçen bir kıza bile karşına geçip seni seviyorum diye haykırabilecek bir adam an gelir tutulur kalır söyleyemez ...
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ezelimgüzelim »

Birini seviyorsan bunu ona söylemelisin, geri çevrilmesi yada kabul edilmesi önemli değildir. mühim olan sevginin gösterilmesidir.
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/2258/1428ft0nukc2.gif[/img]
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

bence de söylememek sadece zaman kaybı belki sevdiğin de seni kabul edecek sevecek..hiç söylemediğinde bunu vicdan azabıyla yaşarsın hep aklında soru işareti olur acaba söyleseydim kabul edermiydi diye
tito

Mesaj gönderen tito »

bence doğru ama sevileni kaybetme riskini taşır ben yaşadım :(
Kullanıcı avatarı
kurualp
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen kurualp »

acı çekmek istiyosa söylemesin eğer çekmemek istiyosa söylesinn

yalan mıyımm
BIZ GONULLERE CEKTIK BAYRAKLARI DIREKLERE DEGIL. BIZ TARIHE YAZDIK ISMIMIZI DUVARLARA DEGIL. BIZ AVRUPADA ACTIK BAYRAGI KADIKOYDE DEGIL. BIZ DUNYAYA POZ VERDIK SAKSAKCILARA DEGIL. VE BIZ IMPARATORLARLA BUYUDUK KESTANELERLE DEGIL
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

soyleyen aci cekmiyor mu simdi?
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
domashno

Mesaj gönderen domashno »

bence kendimizin farkına varmak lazım ilkönce.ben kendimden emin olmadan söylemem söyleyememde zaten.oyüzden karşı tarafı da zorlamamak lazım.aksine ilişkiyi kuvvetlendirmek için fedakarlık yapmak bile gerekir.bide şöyle bişey seni seviyorum demek itici geldiği bile olmuştur.yapmacıkmış gibi geliyor aşırı sıklıkla söylendiği zaman.o zamanlarda da büyü bozuluyor tabii.oyüzden değerini yitirmemek için seyrek ama yerinde söylenmelidir bence.
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

domashno haklı önce kendi sevginden emin olacaksın geçici bi heves mi seni kabul ederse büyüsü bozulacak mı diye..çünkü emin değilsen belki seni kabul ettikten sonra o insan sana çok bağlanacak ama sen ondan soğuyacaksın bu durumda da o insana yazık edrsin..
Kullanıcı avatarı
frtsngz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen frtsngz »

bence duruma göre söylememek karlı çıkartıyor insanı

hani söyleyenler var iş ortamında asla ama asla söylememek gerekli bence.. :ban:

söyledikten sonra çokk ama çook pişman olabiliyorsun..

ama eğer aynı ortamda bulunmak zorundalığın olmayan bir kişi ise karşındaki kesinlikle söylemen taraftarıyım

:cool:
Gigabyte GeForce6100 || AMD Sempron 2800+ || 2x512 MB DDR400 || 512 MB ATI Radeon X1300 || 300 GB Samsung HDD || Microsoft Wireless Optical Desktop Comfort Edition || 17" Samsung SyncMaster 794 Mb || [b]Packard Bell W3141 Notebook[/b]
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

Bir cok insanin (ozellikle erkeklerin) sorunuda "seni seviyorum" dedilermi ayni karsiligi karsidakinden beklemek.. benimde anlamadigim bu...
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.