Kardeşini Seç

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
BroKen
New Friend
New Friend

Kardeşini Seç

Mesaj gönderen BroKen »

B Ü Y Ü K A İ L E M İ Z E H O Ş G E L D İ N İ Z ...

Kardeşinizin yumuk minik ellerini avuclarınızın içine alın, sıkı sıkı sarın…..Üşümesinler…28 KASIM 2004 tarihinde tarafımdan kurulan bu site, kardeşten kardeşe uzanan gönül birliği sitesidir... Hiç bir dernek ve de vakıfla ilişkisi yoktur. Okullu kardeşlerimizi desteklemeyi amaçlayan tek kişilik sivil harekettir…Onlara yardım değil, hediye yolluyorsunuz....Küçük kardeşleriniz, gönüllüler tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler arasından, titizlikle seçilip listelere yazılıyor. Hediyelerinizi abartmayın, sık sık yollayın. Bir defter, bir kalem, bir mont bir bot dünyalara bedel... Kardeşlerinize , eğitim öğretim hayatı boyunca destek olmaya , onlarla sonuna kadar el ele yürümeye karar verin....Eğer bunu yapamayacaksanız kardeş seçmeyin... Bu çocuklar bizim, Türkiye’mizin çocukları...ONLARI HİÇ UNUTMAYIN ...Mutlaka mektup yazın . Kardeşinize sevginizi yollayın...Kişiliklerini geliştirin...Yolumuz ulu önderimiz ATATÜRK'ümüzün yolu. Doğudan batıya , kuzeyden güneye tek vücut olmanın yolu. Yolumuz açık olsun.….ailemize hoşgeldiniz....CENGİZ TÜNAY

ASLA PARA YOLLAMAYIN

http://www.kardesinisec.com

Kardeş seçmek için tıkla ama onu sakın hiç bir zaman unutmama,ihmal etmeme şartıyla. :)
Kullanıcı avatarı
BroKen
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen BroKen »

Benim bu site sayesinde bir kardeşim oldu.Ona okul ihtiyaçları,giyecek ihtyiaçlarını karşıyoruz ve mektuplaşarak sevgi yolluyoruz.Onların da zaten sevgiye ihtiyacı var. :( Mektuplarından sevinçlerini sevgilerini anlayabilmek çok zor değil.Bir kere mektubunu aldınız mı onu öz kardeşiniz kadar seveceksiniz.Okumak isteyip de okuma imkanı bulmayan çocukların geleceğini olumlu yönde değiştireceksiniz. http://www.kardesinisec.com adresini gezip görürseniz ordaki üzel yazıları okursanız beni daha iyi anlıycaksınız zaten.

Sitede özellikle para yollanmaması isteniyor yani yolladığınız yardımlar bireysel bir yardım olduğu için çok doğru bi adrese gidiyor. :D Kurulalı 1 yıl olduğu için eskiden anasayfasındaki erliklerle okla gitmek zorunda kalan çorapsız çocuklar yerine montlarıyla,botlarıyla umutla gülümseyen çocuk fotoğrafları göreceksiniz kardeşini bulmuş çocuklar arasından çünkü kardeşini seç meyvelerini vermeye başladı bile.