Milli takımımız 2006'ya, ama nasıl????

Futbol hakkında tüm konular.
Kullanıcı avatarı
batuhanaras
Slow Friend
Slow Friend

Milli takımımız 2006'ya, ama nasıl????

Mesaj gönderen batuhanaras »

Karşımızdaki takım İsviçre ve gerçekten de iyi hazırlanmış. 2-0 kaybettiğimiz maçın hemen arkasından işte bu yorumlar yapılıyor. Yorumcular da yorumcu olsa bari...
Peki biz bir takım süremedik mi karşılarına. Ben koyu bir galatasaray lıyım ve fatih terim'in o günkü başarılı takım yönetmesini sadece kadrosunun zenginligine ve gücüne bağlıyorum. Gerçeğini söylemek gerekirse bizim milli takımın karşısına hangi teknik direktör geçerse geçsin bu kadrodan farklısını çıkaramaz. Çünkü takımı zaten federasyon yönetiyor; bütün ruhsuzları bize izlettirme fırsatı verdiği için ve türk'leri bu kadar aşağıladıkları için fedarasyonu, futbolcu geçinen amatör ruhluları, teknik patronunu, mikrofon arkasındaki yorumcuları, onlara alkış tutanları kınıyorum.
Biz en iyisi eskiden olduğu gibi brezilya milli takımını izlemeye devam edelim. Tam da yabancı oyuncu oynatılması serbest kalsın mı tartışmalarının ardından bence en iyi cevabı bizim aslan gibi futbolcular ve tabiki onların aslan terbiyecisi verdi.
Futbolunuzu bence türkiye de oynayın aslanlarım benim, bırakın 2006 almanya sizin neyinize. Hem yabancı futbolcuları da biz ülkemize sokmayalım ki adamlar rahat rahat en yüksek ücretle bizim gözümüzü boyasınlar diğil mi? Biz de futbol izlediğimizi zannederiz en azından. Yahu ben hep kahrolarak mı izliycem maçları, ne zaman takır takır gol atan, pres yapan bir takım görcem? Midemi bulandırıyor artık bu futbol. Ne zevk bıraktılar adamda ne de huzur.