....:::vampirler:::.......

Tüylerimizi ürpertecek yazılar, gerçekte yaşanmış korkunç olaylar, Efsaneler, Metafizik, Komplo Teorileri, Parapsikoloji.
Kullanıcı avatarı
Fable
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Fable »

Nefertiti, kendini vampir sanan ya da halkın onu vampir sanmasından dolayı tatilin zehir olmuş yahu :)
[size=100][b][blur][color=darkblue]Ruyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır...[/b][/blur][/size][/color]
Kullanıcı avatarı
re_charge
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen re_charge »

romanya transilvanya da osmanlılar zamanında ama hangi dönem bilmiyorum kazıklı voyvoda diye piskopat bir kont varmış.o insanların kanını içiyomuş.yarasalarda kanla beslendikleri için yarasaya benzetilmiş sadece.vampirlik orada başlamışş
SU ATEŞE GALİPTİR AMA SU Bİ KABA GİRERSE ATEŞ ONU KAYNATIR.YOK EDER..
Kullanıcı avatarı
Fable
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Fable »

Bunun bir de tıbbi bir açıklaması da vardı ama hatırlayamadım şimdi...
Aynı şekilde kurt adam mevzusu da böyle..
[size=100][b][blur][color=darkblue]Ruyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır...[/b][/blur][/size][/color]
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Nefertiti »

Nefertiti, kendini vampir sanan ya da halkın onu vampir sanmasından dolayı tatilin zehir olmuş yahu
sorma yaa :D dışarı adımımı atamadım..
ya ben görmedim, öyle kafasına esince yarasa olan sonra sıkılıp insan olan, uçan kaçan bi varlık olmayabilir zaten...Allahın rahatsızı 2 yaşlı kadın olabilir, psikopatça kan içiyolardır. Bu olmicak bişey diil de..öyle tek yumrukla adam uçurabileceini de zannetmiyorum yaşlı bi kadının..ne biliyim yaa bende abondone oldum..bi yandan polis ilanları, bi yandan o tanıdık polisin gösterdiği ceset resimleri..bende neye inanıcağımı şaşırdım..o güne kadar sadece Kont Vladimir Dracula ve Blade'den ibaretti vampir benim için.. :D Ama cesetleri ve orjinal polis ilanını görünce de inanasım geldi be arkadaşlar.. :)
ne biliyim ben işte...Sonuçya kan içmişler ıyyyk
Tırtılın "Dünya'nın sonu" dediğine, Usta "Kelebek" der...
Kullanıcı avatarı
metalmilitian
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen metalmilitian »

işte burdayım....KANA SUSADIMM ARGGHHHHH