....:::vampirler:::.......

Tüylerimizi ürpertecek yazılar, gerçekte yaşanmış korkunç olaylar, Efsaneler, Metafizik, Komplo Teorileri, Parapsikoloji.
ilmurat
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ilmurat »

Kan lazım tıklar mısınız?

BURAYI LÜTFEeeN
[scroll][color=brown][b]G İ T T İ M[/b][/color][/scroll]
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Nefertiti »

Saçma falan deniyor, ve insanlara öyle geliyor ama gerçekliği var bu konunun, şahit olduğum için söylüyorum..

Benim dayılarım Çorlu'da.Yaz tatilllerinde oraya gider aylarca kalırdık..şimdi çok büyüdü gelişti Çorlu ama 5-6 sene önce köy yeri gibiydi çoğu alanı..Bundan 5-6 sene önce bi yaz gittiğimde, annemler ve dayımlar fısır fısır konuşuyolardı falan, bana bişe söylemiolardı beni hiçbi yere yollamıolardı. Ben yine oradaki, aynı zamanda akrabamız olan arkadaşımın evine gitmiştim, muhabbet fln derken geç kaldım ben. annemler arayıp nerde kaldın diye bağırmaya başlayınca, "tamam ya celallenmeyin, unutmuşum çıkıp geliyorum hemen" dedim..saat gece 11 falan..Dayım atladı ordan sakın yalnız çıkıp geleyim deme, hemen geliyorum seni almaya diye..bende bekledim..Dayım geldi annemle, beraber eve doğru yürüyoruz..hep böyle beni lafa tutuyolar, etrafa baktırmıyolar..Bi ara bi büfeye gittim kola alıyım dedim içeriz..büfenin hemen dibindeki direkte bi ilan dikkatimi çekti polis arması vardı üstünde..dayım kapatmaya çalıştı ama gördüm, hemen dayımı itip okudum..Vampir Alarmıydı !! bariz bariz akşam dışarı çıkılmaması tembihleniyordu..ilkten inanamadım, ama doğruymuş, birkaç kişi ısırılmış, ve buna tanık olan bi kaç kişi de kurbanı kurtarmak isterken feci şekilde ya öldürülmüş yada dövülmüş..bu kişilerden hayatta kalanlarsa bunun sadece bi el hareketiyle olduğunu söylüyorlarmış..yani sadece bi yumrukla insan öldüren bi güç...Neyse Çorlu o yaz (tanıkların teşhis ettiği 2 yaşlı kadın kayıplara karışana (!) kadar ) çarşıya bile çıkmadılar..Ve tabi bende hiç yalnız dışarı çıkamadım..Çorludaki bi polis akrabamıza sorduğumda, doğru olduğunu söyledi ve hatta 1-2 resim gösterdi..Ağzım açık kaldı çok korktum açıkçası...

ilmurat da gelmiş kan istiyo :P neyse ama sözüm vardı tıklayıvereyim barem :)
Tırtılın "Dünya'nın sonu" dediğine, Usta "Kelebek" der...
jok3r_88

Mesaj gönderen jok3r_88 »

Caanım aklınızı bu tür sorunlarla spekülasyonlarla irdelemeyin.
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

ben inanmam asla vampire falan bence saçma
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

ben de inanmıyorum vampir falan senaryo hepsi yaa
82gokhan

Mesaj gönderen 82gokhan »

vampir diye bir şey yoktur olmayacaktır olamaz mümkün değil :)
aRaCeLLy

vampir meselesi iyi bir sinema senaryo malzemesinden başka bir şey değildir!
82gokhan

Mesaj gönderen 82gokhan »

blade dışında haz ettiğim bir film türü değil :)
aRaCeLLy

komik oluyolar en azından ya ben bi Çin yapımı izlemiştim tv de baya komikti valla
Kullanıcı avatarı
Fable
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Fable »

82gokhan yazdı:blade dışında haz ettiğim bir film türü değil :)
underworld'u seyrettin mi gökhan o da fena değildir
[size=100][b][blur][color=darkblue]Ruyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır...[/b][/blur][/size][/color]