Günümüz aşkları niye kısa?

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
ipek
New Friend
New Friend

Günümüz aşkları niye kısa?

Mesaj gönderen ipek »

Sevmeeek eskidenmiş güzelim..Sanki yıllar öncesinde kalan..
Neden günümüz aşkları kısa sürüyor?Var mı yanıtı olan?
En son ipek tarafından 09-11-2005 00:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kingarthur »

çünkü insanların gözü açıldı. eskiden bir kızla buluşmak ne kadarda zormuş şimdi bütün değerler ayaklar altında bir kızın en az 2 tane manitası var özgürlük arttı evlilik bile oyuncak gibi oldu benim annem babamı ilk gece görmüş tabi buda iyi bişey değil ama şu an mutlu mesut kaç senelik evliler yanlışmı düşünüyorum
Ey Aşk! Üzülerek söylüyorum ki; Bu insanlar seni haketmiyor...

[img]http://img149.imageshack.us/img149/783/163zb.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
melekseda
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen melekseda »

kingarthur yazdı:çünkü insanların gözü açıldı. eskiden bir kızla buluşmak ne kadarda zormuş şimdi bütün değerler ayaklar altında bir kızın en az 2 tane manitası var özgürlük arttı evlilik bile oyuncak gibi oldu benim annem babamı ilk gece görmüş tabi buda iyi bişey değil ama şu an mutlu mesut kaç senelik evliler yanlışmı düşünüyorum
katılıyorum,herşey basitleşmiş herşey normalleşmiş,nerde o eski zorluklarla büyüyen gerçek aşklar..
www.dilkonus.en101.com
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

tek sebebi günümüzde insanların kendini kandırması, sadece aşk ile doğan değil daha birçok sebepten doğan ilişkiler belli bir çıkar üzerine inşaa ediliyo beklentiler fazlalaştı tabi ki günümüz şartlarında ... doğru mu ? yanlış ... insanlar gerceği ne zaman farkedecek peki ? ... daha zaman var gibi görünüyo ...
Kullanıcı avatarı
MySTeRy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: İsTaNBuL BaKıRKöY RuH Ve SiNiR HaSTaLıKLaRı HaSTaNeSi 202 NuMaRaLı ODa :)
İletişim:

Mesaj gönderen MySTeRy »

Günümüz aşkları kısa sürmüyor çünkü aşk olmuyor çoğu zaman...
Eğer iki insanın arasında aşk varsa o kolay kolay bitmez. Çoğu kişi sadece kendi çıkarları için beraber oluyor artık bu da ilişkinin kısa sürmesine neden oluyor malesef :(
[b][i]Ben Bir Kısrak Gibi GeLmişim Dünyaya ŞahLanıp Gitmek İçimde Var! [glow=red]HOŞÇAKAL!!![/i][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
karsli_20
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen karsli_20 »

bence günümüzdekiler heves ugruna asık oluyorlar ve bu hevesleri bittigi zaman ilişkiyide bitiriyorlar
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen KuPe »

günümüz aşkları kısa değil, günümüz insanları sadakatsiz..tabi herkesi katmıyorum yanlış anlaşılmasın..para para para kimi zaman aşktan üstün gelebiliyor..çıkar üzerine kurulmuş ilişkilerden, ne kadar sağlam temelli bir aşk doğabilir ki..
[b][color=#ffff24][shadow=red]I don't wanna die...But I ain't keen on living either..This role I've been given..Not sure I understand!!![/shadow][/color][/b]
vLad

Mesaj gönderen vLad »

sadakatsizlik .. "sevgi acgözlülüğü" .. çıkar ilişkileri = aşk sanılan kısa haftalık,aylık ilişkiler... :?
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

Günümüzdekilerin yaşadıkları bence aşk değil. Kitap okuma gibi boş zaman değerlendirmesi :)
Eşit olmasın diyorsanız, kadınla erkek...
Kara çarşafa girsin diyorsanız,
Yobazın gazabından ürkerek...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Budur bizim alın yazımız...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

günümüz insanları elindekiyLe yetinmiyor.daha fazla daha fazLa...açgözlülük maymun iştahLıLık yapıyorLar... çevremdeki arkadaşLarımın çoğu 1 hafta çıkıp ayrılıyorlar ve hemen tekrar buluyorlar. ya da biriyle çıkarken başkasına bakıyorlar başkasıyla da flört ediyorlar.. ee yuh yani.
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]