Kızlar yaz kış etek giyer nasıl olurda önümüz kış üşümezler

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
kuedzal
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen kuedzal »

bu konu da senin gözünden hiç kaçmamış yani

dikkatli öğreci işte budur :coolp: :coolp: :coolp:
':hide:' ':hide:' ':hide:'

Simple pleasures are the last refuge of the complex
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

Yaşasın her mevsim kot, kumaş, kadife renk renk; cicili bicili etekler:)..
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet
Kullanıcı avatarı
agrilion
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen agrilion »

kızlar yaz kış etek giyerler neden acaba derseniz yazın hadi sıcak giysinler ateşleri var ama kışında giyerler kısacık biz pantolonla üşürken onlar yaldır yaldır gezerler bunun nedeni bence biraz gösteriş biraz cesaret
dünya bir gündür oda bugündür
Kullanıcı avatarı
Hijacker_222
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Hijacker_222 »

hayır abi onların derilerinin altındaki yağ tabakası erkeklerinkilerden çok daha kalın olduğu için bize göre onlar çok daha az üşüğrler !!! gösteriş kısmı ayrı!!
EKONUMİK ANLAMDA BAĞIMSIZ OLMAYAN BİR ÜLKE ASLA TAM BAĞIMSIZ SAYILMAZ.
M.KEMAL ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Usamam
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Usamam »

kızlar erkeklere oranla daha az üşür bunu bende duydum ama kesinlikle katılmıyorum siz erkekler nekadar üşürsünüz bilmem ama ben ekim dedimi kışlıkları çıkarırım:D hatta eylülde bile akşamları acayip donuyorum.kısa etek konusundada o herkesin kendi sorunu.ben etek sevmem giymem rahat olmuyor bide giydinmi millet bakıyor ister istemez yani ben kız olduğum halde sokakta mini etek giymiş bronz tenli bi hatun gördümmü bakıyorum tek ben değil tüm hatunlarda bakıodur eminim.ee erkeklere bakıyor doğal olarak.tabi niyette önemli ama neyse girmeyeyim o konuya.sonuca bağlamak gerekirse almıyım alanada mani olmıyım.rahat rahat giyerim kot pantalon olur biter(okul hariç^^) saygılar:P
HAYATTA HİÇBİR ŞEYİM
AZ OLMADI SENİN KADAR
VE HİÇBİR ŞEYİ ÖZLEMEDİM
SENİ ÖZLEDİĞİM KADAR
SENDE BAŞINI ALIP GİTME NE OLUR
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

Etek olmasa ne yapardim acaba.. pantolondan nefret ederim. Pantolonlada daha usurum, soguk pantolon bacaklara yapisir..
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
citykhan
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen citykhan »

Çoğu üşütük olduğu için daha fazla üşüyemiyorlar yoksa kış günü millet kabanla gezip altına pijama giyerken minik bir etek ve onun altına çorap giyen hatunun aklından zoru vardır. Hiç kışın mini etek giymiş erkek görüyomuyuz. hayır e ozaman belli abi üşütük bunlar. :lol:
eğer zeki bir kız arıyorsanız kışın pantalon ve kazak kaban gibi kıyafetlilerden seçebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

citykhan yazdı:Çoğu üşütük olduğu için daha fazla üşüyemiyorlar yoksa kış günü millet kabanla gezip altına pijama giyerken minik bir etek ve onun altına çorap giyen hatunun aklından zoru vardır. Hiç kışın mini etek giymiş erkek görüyomuyuz. hayır e ozaman belli abi üşütük bunlar. :lol:
eğer zeki bir kız arıyorsanız kışın pantalon ve kazak kaban gibi kıyafetlilerden seçebilirsiniz.
"Hiç kışın mini etek giymiş erkek görüyomuyuz." diye bisey yazmissin, yazin goruyor musun yoksa?
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

Zen yazdı:
citykhan yazdı:Çoğu üşütük olduğu için daha fazla üşüyemiyorlar yoksa kış günü millet kabanla gezip altına pijama giyerken minik bir etek ve onun altına çorap giyen hatunun aklından zoru vardır. Hiç kışın mini etek giymiş erkek görüyomuyuz. hayır e ozaman belli abi üşütük bunlar. :lol:
"Hiç kışın mini etek giymiş erkek görüyomuyuz." diye bisey yazmissin, yazin goruyor musun yoksa?
+1 :)
Ayrıca eteğini diz boyunda; koton çorap ve çizmeyle giyersen üşümezsin arkadaşım:)
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

üşümüyorsanız birde yakışıyorsa giyin tabiiki bu sizin en doğal hakkınız :)
enjoy the silence..