Bİlgİlendİrme İstİyorum

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
Kullanıcı avatarı
Catcher
Slow Friend
Slow Friend

Bİlgİlendİrme İstİyorum

Mesaj gönderen Catcher »

Forumunuza yeni üye oldum. Gece gelen maille uyarı aldığım söylendi. Mailin içinde uyarı aldığım mesajım ve dahil olduğu konunun linkide vardı ancak link beni hiçbiryere ulaştırmadı. Ben hâlâ neden dolayı uyarı aldığımı bilmiyorum. Bu konuda bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Uyarıyı aldığınız başlık mailinize gelir.Ve hangi başlığa ne yazmış olabileceğinizi takip etmekle yükümlüsünüz.Kurallara aykırı, uygunsuz bir mesaj yazmışsanız zaten yetkililer tarafından size uyarı verilmiş ve yazmış olduğunuz mesaj silinmiştir.Tekrar herhangi bir açıklama yapılamaz.

Mesajlarınızı gönderirken hangi başlığa ne yazdığınızı bilerek gönderiniz.
Dreams
Kullanıcı avatarı
Catcher
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen Catcher »

Uyarıyı aldığım başlık mailime gelmişti ancak linki tıkladığımda başlık bulunamadı hatası geldi. Bu önemli değil. Attığım mesajlarda daha dikkatli olacağım. Özür diliyorum

Saygılarımla
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Dipnot: Almış olduğunuz her 1 Uyarı 30 gün sonra (daha yeni bir uyarı almazsanız) otomatik olarak sistem tarafından silinir.
Dreams
Kullanıcı avatarı
suvari93
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen suvari93 »

moderator olmak için ne gerekio sınır falan var mı?
At GiBiSiN bEn DesEmD€ D€m€s€mD€
HayAller PeŞinDe koŞ@rSıN

[img]http://img85.imageshack.us/img85/9320/forum1dl.png[/img]
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen dj_gokhan »

taNGo yazdı:Uyarıyı aldığınız başlık mailinize gelir.Ve hangi başlığa ne yazmış olabileceğinizi takip etmekle yükümlüsünüz.Kurallara aykırı, uygunsuz bir mesaj yazmışsanız zaten yetkililer tarafından size uyarı verilmiş ve yazmış olduğunuz mesaj silinmiştir.Tekrar herhangi bir açıklama yapılamaz.

Mesajlarınızı gönderirken hangi başlığa ne yazdığınızı bilerek gönderiniz.

fakat siz oraya bilgilendirme amaçlı atılma ve uyarılma sebeplerini açıklayıcı başlık açmışsınız fakat STeaM benim uyarı sebebimi oraya yazmamış...tamam kendi mesajlarımızı takip etmek zorundayız fakat , bilgilendirme yapılsın ki hatalarımızı görelim..

saygılar